покривка за спалня

  • 1 107
  • 3
  •   1
Отговори
Здравейте!Имам един въпрос:Къде в Пловдив може да се закупят качествени и хубави покривки за спалня ( шалтета)?

# 1
  • на село
  • Мнения: 74
И аз се интересувам  от къде качествени  шалтета  и също от къде в Пловдив мога да намеря покривки за овална маса,която е с размер-(2-1.20м.),където и да съм питала все нямат такъв размер.

# 2
  • Мнения: 511
в малката търговия на брезовска.първата от дясно тази която наскоро я построиха.едни такива малки бели магазинчета,намира се лесно на едното пише с червени букви памперси и се вижда от пътя.та там в едно от тези магазини има страхотни покривки за спалня пердета  покривки за маси и холови гарнитути.скъпички са но са страхотни.

# 3
  • на село
  • Мнения: 74
в малката търговия на брезовска.първата от дясно тази която наскоро я построиха.едни такива малки бели магазинчета,намира се лесно на едното пише с червени букви памперси и се вижда от пътя.та там в едно от тези магазини има страхотни покривки за спалня пердета  покривки за маси и холови гарнитути.скъпички са но са страхотни.
Много ти благодаря за информацията,колкото пъти съм минавала от там ,но изобщо не съм обърнала внимание на тези магазинчета там. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт