одеало

  • 571
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 546
някой ползвал ли е тези одеала?
http://shop.danet.bg/product_info.php?cPath=22_140&products_id=2606
http://shop.danet.bg/product_info.php?cPath=22_140&products_id=2597
не мога да преценя колко са дебели - дали ще стават за зимни разходки за количката  newsm78

# 1
  • София
  • Мнения: 43 900
75х100 см не е ли прекалено голямо за количка???

# 2
  • Мнения: 4 546
нямам представа  newsm78

# 3
  • София
  • Мнения: 2 298
Ние наскоро подарявахме на две бебета на наши познати много хубави и интересни комплекти за количка, можеш да си купиш такъв и завивката да ползваш и вътре за леглото.

# 4
  • Мнения: 4 546
Ние наскоро подарявахме на две бебета на наши познати много хубави и интересни комплекти за количка, можеш да си купиш такъв и завивката да ползваш и вътре за леглото.
не съм виждала такива  Rolling Eyes какво представляват и колко струват?

# 5
  • София
  • Мнения: 43 900
а иначе за мн студена зима според мен е по-подходящо за малко бебе чувалче за количка. иначе аз го завивах с поларено едно не много дебело....

# 6
  • София
  • Мнения: 2 298
Ние наскоро подарявахме на две бебета на наши познати много хубави и интересни комплекти за количка, можеш да си купиш такъв и завивката да ползваш и вътре за леглото.
не съм виждала такива  Rolling Eyes какво представляват и колко струват?

Имат подложка, която се слага на дъното на количката (с такива размери е и го покрива изцяло като допълнително тънко "дюшече") и бебето върху нея, ватирана е - мека и ще топли; има и възглавничка, ако искаш да повдигнеш главичката; завивката е от две части - нещо като чаршаф-торба (може да се използва за топло време) и една олекотена завивчица, която пъхаш в чаршафчето, за по-студено време. В общи линии изглеждат по-топли от чувалчетата за количка. Бяха някъде над 20 лв., ще пусна и линк, като го намеря.

Ние също сме били с комплект за количка, но само с възглавничка и не много дебела завивка, зимата сладах допълнително едно одеало под бебето и още едно мятах отгоре.

Общи условия

Активация на акаунт