Защо не трябва да ядем от Mc Donalds

  • 16 777
  • 125
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1
Ето мили майки - гледайте - и пак си водете скъпите дечица в Mc Donalds #Cussing out #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire

http://slackpack.net/?q=node/687

# 1
  • София
  • Мнения: 2 079
 #Crazy #Crazy #Crazy

Но пък тези снимки ме разсмяха качествено! smile3532 smile3532 smile3532

# 2
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
lissionn, коя храна след 3, 8 или 10 седмици няма да изглежда по този начин?

# 3
  • Варна
  • Мнения: 2 378
lissionn, коя храна след 3, 8 или 10 седмици няма да изглежда по този начин?

И аз това щях да попитам. Не знам какво говори човечецът от клипчето, но като се замисля ежедневно консумираните продукти ще станат на тези "неща" дори и за по-кратко време. И какво ли им има на онези "перфектни" карофки, та си седят като изкуствени и "свежи"? newsm78 Предполагам че слуховете за ниското качество на приготвяне на храната и самото нейно такова са верни, но пък това ми идва доста крайно...

# 4
  • Мнения: 17 407
Аз ще продължавам да си водя детето там Simple Smile Няма нужда да стреляш Wink

# 5
  • Мнения: 27 524
О, гледала съм куп подобни неща. Нито се впечатлявам, нито се интересувам. Хапваме си всички с кеф, когато ни се прииска  Grinning

# 6
  • Мнения: 2 821
lissionn, коя храна след 3, 8 или 10 седмици няма да изглежда по този начин?
картофките, картофките Joy

# 7
  • Мнения: 46 488
С/у всяка печеливша компания се пускат такива "компромати", повечето са откровено смешни, казвам го като човек, който е ходил веднъж в МД, да не помислиш, че ги защитавам  Laughing

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 23 632
Обаче трябва да признаете - има нещо странно в тия картофки, 10 седмици и изглеждаха свежи, като вчерашни картофи. Shocked

# 9
  • Варна
  • Мнения: 2 378
Ами просто са ги подменяли с пресни... Whistling

# 10
  • Мнения: 46 488
Обаче трябва да признаете - има нещо странно в тия картофки, 10 седмици и изглеждаха свежи, като вчерашни картофи. Shocked

Мумифицирани са Mr. Green
И аз винаги съм се чудила как не се разваля киселото мляко в Гинци, а се оказа, че бурканите-мостри са пълни с памук  hahaha

# 11
  • Пловдив
  • Мнения: 23 632
Нинам, ама ще си купя и сложа в буркан катофи да пробвам - едни от макдоналдс и едни домашни. И след месец ще ви кажа как е.

# 12
  • Варна
  • Мнения: 2 378
Янтра, ще чакаме! Засичам време!!! Grinning

# 13
  • Мнения: 5 246
Аз също си водя детето в Макдоналдс и не мисля да спирам. Като изключим, че картофите са доста солени, не бих казала, че са по специални от бланшираните, които купуваме от магазина. След 1-2 часа като са изстинали, не стават за ядене и ги хвърлям. Както правя и с домашно приготвените  Rolling Eyes

Последна редакция: чт, 26 юли 2007, 23:01 от Radina

# 14
  • Мнения: 6 029
уффффф. ми къде да го водя? здравословен ресторант не знам да има в софия.

Общи условия

Активация на акаунт