кола маска

  • 5 100
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 259
Мацки я кажете по колко време ви държи кола маската? Аз преди 2 седмици си правих и сега са ми тръгнали пак!!! Мислех си че ще изкарва поне месец да е гладичко!!!  Sad Sad Sad

# 1
  • Мнения: 7 201
Около 20 дни,но си я правя веднъж месечно. Peace

# 2
При мен ми държи около 2 седмици, но аз си я правя веднъж месечно и не ме дразнят космите, което означава че не са големи...

# 3
  • София
  • Мнения: 4 966
И мен 2 седмици,не повече.Даже и по-малко.

# 4
  • София
  • Мнения: 2 160
2-3 седмици  Wink

# 5
  • Мнения: 447
Около 2 седмици  Confused

# 6
  • Мнения: 78
две седмици е нормално.

# 7
  • Мнения: 259
Mерси за отговорите!! Значи така 6те я караме 2 седмици без косми 2 седмици с косми (да ми пораснат пак за кола маска) !!!!  Sad Sad Sad Аз така се надявах да издържа повечко!!!

# 8
# 9
  • у нас
  • Мнения: 5 710
и при мен приблизително 2 седмици

# 10
  • Варна
  • Мнения: 3 415
при мен е по-малко от 2 седмици... Peace

# 11
  • Мнения: 2 039
2 седмици,ама тогава вече има доволни косми Twisted Evil Истинският ефект трае една седмица,после пак не си личат особено,ама ги има  Peace

# 12
  • Мнения: 259
Moмичета на мене забелязвам че ми растът на два пъти! Когато едните са за махане другите тогава точно избиват?! Какво да направа за да ги махна наведнъж всичките???

# 13
  • Мнения: X
Moмичета на мене забелязвам че ми растът на два пъти! Когато едните са за махане другите тогава точно избиват?! Какво да направа за да ги махна наведнъж всичките???
Като порастнат първите - един бръснач и чакаш - готови са едновременно с вторите.
Предимство - ясно; една епилация, вместо две, през седмица Peace
Недостатък - възможно е косъмчетата да не останат толкова тънички.  Rolling Eyes

Допълнително прави редовно ексфолация, тъй като някои от косъмчетата не могат да пробият кожата и започват да врастват.  Peace

# 14
  • Мнения: 259
zizi top Meрси!!!!  Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт