Затлъстяването било заразно...

  • 468
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 22
Това е една от темите,която ще коментират утре в предаването "Здравей, България'' по НТВ или май беше друго..не разбрах точно.... ooooh!
Не можах да чуя подробности и ще ми е интересно...

Но все пак за мен е глупост!

# 1
  • Мнения: 1 279
Чух го по новините по Нова.Идеята беше, че щом обкръжението ти е пълно - родители, съпруг, приятел и т.н., то вероятността и ти да си пълен е много по-голяма.Изводът беше, не че е нещо заразно като грипа, а по-скоро, че стилът на живот- прекалено хапване и обездвижване, е "заразен".
Ако не забравя, утре ще гледам!

# 2
  • София
  • Мнения: 5 605
Е да де ама майка ми е много слаба, брат ми също, сестра ми, баща ми, мъжа ми и почти всички около мен са нормални. А аз защо така... newsm78

# 3
  • Мнения: 1 279


Чакай да си взема кристалната топка!
Шегувам се, разбира се!
При мен и майка ми, и сестра ми са пълни...

# 4
  • Мнения: 2 959
...Чух го по новините...
И тук го казаха снощи по новините. Ето и една от статийте , но както и Голди е казала, стила на живот е "заразен", ако си свикнал да се движиш в по- пълно обкръжение то и Ти самият ще приемаш подобно отражение в огледалото си. А човек не може да живее сам за себе си, хората сме взаимосвързани, от таз гл.т. и здравето ни е взаимосвързано. Тук на затлъстяването гледат като на сериозен проблем. Ако някой гледа утре предаването ще е интересно да сподели впечатления.

Общи условия

Активация на акаунт