Жени с косми , много съм учудена

  • 40 154
  • 361
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 103
Или аз не съм в ред и изоставам с тенденциите  newsm78
Жена на около 35 , добре изглеждаща, с високо самочувствие за себе си и облечена модерно с дълги косми на краката -руси , но дълги, като я питах ми отговори, че никога не ги е махала  newsm78 а те са ама много дълги  Sick
Какво ви е мнението за такива жени, харесвате ли не епилирани крака и виждате ли често такива жени?

# 1
  • София
  • Мнения: 2 160
Жена с косми = грозна гледка.
Не съм виждала , освен с косми по ръцете  Sick

# 2
  • Мнения: 5 317
не я одобрявам тази работа. Sickне срещам 4есто такива.

# 3
  • Мнения: 2 936
на такава възраст,не!!! но ако видя...ще е доста грозна гледка  Sick

# 4
  • Мнения: 46 489
Сигурна ли си за възрастта? Имам такива наблюдения, но поне с 10-15 години над посочените  newsm78
 
Иначе те си знаят, аз за мен не мога да го приема  Laughing

# 5
  • Мнения: 5 103
И пак да уточня  мацка с прическа с чудо , деколтета , а за ръцете ясно, че щом на краката не ги маха и на ръцете също, а и веждите и са натурални Peace
Сигурна съм за годините , познавам я лично

# 6
  • Високо в планината на изобилието
  • Мнения: 484
Щом жената се чувства добре с космите си,аз нямам нищо против.Предлагам всеки да си гледа неговите косми.

# 7
  • Мнения: 5 103
Щом жената се чувства добре с космите си,аз нямам нищо против.Предлагам всеки да си гледа неговите косми.
Не се приема предложението. Mr. Green

# 8
  • Мнения: 1 299
Имах една учителка по английски, която имаше супер космати крака - никога не се обезкосмявала, а само се изрусявала. Опитваше се и мен да убеди така да правя  Crazy Иначе готина жена, ама просто с тия космати крака ме побъркваше.... Явно и мъжът и я харесваше....

# 9
  • Мнения: 544
Гнусна работа...и ако и под мишниците не се обезкосмява.... и в тея жеги... ужас Sick

# 10
  • Мнения: 7 059
Някои жени не си ги махат "за да не станат повече"  Laughing

# 11
  • Мнения: 1 941
Аз съм виждала момиче на около 25 с руси косъмчета на краката. Не бяха дълги, а по - скоро като детски такива - хем ги има, хем не е дразнещо. Ама руси и дълги - е това не мога да си го представя как изглежда...

# 12
  • Мнения: 1 432
Виждала съм екземпляри с махнати косми до коляното ,което  е още  по-отвратителна гледка. Shocked По- добре изцяло космати крака ,отколкото така  newsm78

# 13
  • Мнения: 7 186
Аз пък познавам една жена на същата възраст горе- долу, която зимата не си маха космите, защото ходела само с панталони Shocked А нейните косми са ужасно много- тъмни и гъсти, защото е по- мургава.
Всъщност няма значение дали са руси или черни, някой ако си мисли, че като са руси не си личат... newsm78

# 14
гледката на такава жена  ми е меко казано отвратителна... Mr. Green но 6том така се харесва  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт