Проблем след раждане ....изчистване

  • 7 105
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7 430
Здравейте мили мами,

не знам как точно да опиша това, за което искам да ми дадете съвета си.Четери месеца от както съм родила и още не мога да се изчистя Sad . Тече ми постоянно - от преди месец вече мислих, че съм се изчистила - ходих на лекар и той ми каза, че шевовете са добре, зараснали са и че всичко е нормално, НО.....на мен продължава да ми тече една "зеленикава" течност!!!....и ме сърби, не постоянно, но все пак два три пъти в седмицата и то така гадно.

Моля ви сподете ми ако и при вас е било така.
Пак ли да ходя на лекар.....кой знай ако се обадя - ще имам час чак след месец..... Confused

Благодаря ви

# 1
  • Мнения: 265
Ей, я не си играй със здравето ами марш на лекар  Sign Exclamation Не другия месец, а още утре  Bulb Ако трябва иди на яастно, но работата е много сериозна.
И пиши после какво каза лекаря и ти как си.

# 2
Има някаква инфекция най-вероятно, особено щом имаш и сърбеж. Иди на гинаколог и той би трябвало да ти вземе секрет. Grinning

# 3
  • Мнения: 7 430
Цитат на: Kremy
Ей, я не си играй със здравето ами марш на лекар  Sign Exclamation Не другия месец, а още утре  Bulb Ако трябва иди на яастно, но работата е много сериозна.
И пиши после какво каза лекаря и ти как си.


Цитат на: Anonymous
Има някаква инфекция най-вероятно, особено щом имаш и сърбеж. Иди на гинаколог и той би трябвало да ти вземе секрет. Grinning


 Shocked ....май ме стреснахте и се обадих, ама изглежда са приключили за днес и утре ще звънна отново.
Креми, тук за съжаление не знам гинеколог на частно - трудно е да се обясни здравната им система....дано поне секретарката на моя доктор ми даде по ранен час - ако се обадя на някой друг наистина може и месец да трябва да чакам

# 4
  • Мнения: 934
Цитат на: DidKa
Здравейте мили мами,

не знам как точно да опиша това, за което искам да ми дадете съвета си.Четери месеца от както съм родила и още не мога да се изчистя Sad . Тече ми постоянно - от преди месец вече мислих, че съм се изчистила - ходих на лекар и той ми каза, че шевовете са добре, зараснали са и че всичко е нормално, НО.....на мен продължава да ми тече една "зеленикава" течност!!!....и ме сърби, не постоянно, но все пак два три пъти в седмицата и то така гадно.

Моля ви сподете ми ако и при вас е било така.
Пак ли да ходя на лекар.....кой знай ако се обадя - ще имам час чак след месец..... Confused



Благодаря ви


Силно се съмнявам, че това са лохии!
Най-вероятно имаш някакво възпаление на влагалището, може и гъбична инфекция да е! За целта се взима секрет, прави се микробиологично изследване и се назначава лечение!
Успех!

# 5
  • София
  • Мнения: 13 204
Могат ли да ти вземат секрет за микробиологично изследване! Знам, че при вас в Канада е тромава системата, ама това са сериозни неща... може би става дума за някаква инфекция..

# 6
  • Мнения: 46 488
Наистина е тромаво при вас, единствения вариант е да преувеличиш, въпреки, че това е напълно достатъчно. Кажи, че сърбежа е непрекъснат, включи и болки, ако още се дърпат. Но в никакъв случай не го отлагай!
Успех!

# 7
  • Мнения: 7 430
Благодаря ви добрички мами - най-ранния час е на 4-ти април за съжаление Sad  - и да се моля, няма да помогне....това не е България Confused
Мия се с тетра - дали има смисъл да го правя?

Лек ден от мен

# 8
  • Мнения: 46 488
Нямате ли спешен кабинет? До 04.04. има много време, ако е някакво възпаление трябва да се овладее.

# 9
  • Мнения: 3 200
Дидка, 4 месеца не е нормално, иди на лекар възможно най-скоро

# 10
Цитат на: DidKa
Благодаря ви добрички мами - най-ранния час е на 4-ти април за съжаление Sad  - и да се моля, няма да помогне....това не е България Confused
Мия се с тетра - дали има смисъл да го правя?

Лек ден от мен

Веднага отивай на лекар  smile3513  Ако трябва на частно. Не прави компромиси със здравето си! Това е най-добрият съвет, който мога да ти дам. Скорошно оздравяване.

# 11
  • Spain
  • Мнения: 3 750
диди те4ението е наи вероятно от остатъци плацента(ако е обилно) а сърбежът -влагалищна инфекция предполагам .
аз например 4уствах не то4но сърбеж а по скоро някаква тежест около клитора при уриниране - гинеколога ми каза 4е бика лека инфекция и ми изписа свеши4ки които ме излекуваха
ако кърмиш нормално е да имаш някакво те4ение - на мен ми се струваше миризливо  и доста и аз бях притеснена , но след преглед и консултация ми обясниха 4е при кърмещи жени 4есто има такова те4ение което има жълтеникаво- зелен цвят (като бялото те4ение) и по силна миризма от обикновено , но няма нищо страшно.
добре е да отидеш и настояваи за видеозон за да видят дали нямаш остатъци. ако не си правила преглед след раждането , забии ги с аргумента 4е искаш да знаеш дали вси4ко е наред .

# 12
  • Мнения: 6 315
Невъзможно е да имаш зелено течение защото кърмиш. За мен това си е чиста инфекция.

# 13
  • Spain
  • Мнения: 3 750
Цитат на: Margarita
Невъзможно е да имаш зелено течение защото кърмиш. За мен това си е чиста инфекция.

ами жено добра по лекари ,прегледи ,видеозони ,заради това ходих това ми обясниха(4е  и леко с усмивка - хе хе ама ти това не го ли знаеш  )- жълтеникаво зеленикаво - но не като сополи , много по ... леко .....нямам думата.но и аз и казвам да отива на лекар пълен преглед и обяснения.
п.с -преди това никога не съм имала бяло те4ние и за това се бях паникьосала

# 14
  • Мнения: 6 315
Не знам, на мен ми звучи невероятно просто - мое мнение.

Общи условия

Активация на акаунт