Топка за гимнастика!Що е то?

  • 2 962
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 432
Гледам ги тези топки за гимнастика и се 4удя дали ще има някакъв ефект от нея,съ4етана с каране на вело.?! Някой кекнал ли се е на такова 4удо?Да сподели техники  Mr. Green

# 1
  • София
  • Мнения: 807
Говориш за швейцарската топка, нали? 
http://www.letsgym.com/2007/03/18/gym-with-ball/
И на мен ми е интересно, не знам къде се продават. Надуват ли се? Или стоят така. Трябва да е доста здрава, за да може да се седи върху нея...    Grinning

# 2
# 3
  • Мнения: 1 017


Ползвам, във фитнес клуба, който посеЩавам.
Надуват ли се? Или стоят така. Трябва да е доста здрава, за да може да се седи върху нея...    Grinning
Все надута си стои  newsm78

Има две упр, които правя за корем на нея, не могат да се сравнят с ниЩо друго  Party
Приятелка прави едни за дупе, и се кълне, чЕ от тях бричовете са изчезнали.
Това, което със сигурност знам е, чЕ ти трябват хубави обяснения първо. Не знам дали бих се оправила само с картинки  Thinking

# 4
  • Мнения: 484
Надуват се и са доста твърди, издържат повече от 100 кг.
Продават се в спортните магазини. Мога да помогна за Пловдив с магазин. Струват около 20 -25 лв. Има естествено и много по-скъпи варианти.
Аз лично обожавам гимнастиката с топка, наистина нищо не може да се сравни с упражненията с швейцарска (фитнес) топка.

# 5
  • Емаесесаесесапипиа
  • Мнения: 488
Страхотна табуретка е. Стои ми в хола, децата си играят с нея и от време на време се подрусвам за разнообразие отгоре й, много релаксиращо действа, а и краката си слагам върху й като сядам на дивана. Изобщо - титулярната ми табуретка захвърлих на тавана, а топката се шляе из хола като голямо весело синьо петно.
На мен ми я донесоха от Щатите с помпичка (мисля, че трябва да я надувам от верме на време, че леко спада с времето) и един диск с йога упражнения с топка, които са много хубави, доста по-облекчени от истинските асани, разтягането при тях е страхотно, а и са доста по-приятни. Определено е ценен уред.

# 6
  • Мнения: 4 678
За домашна тренировка на доста мускулни групи ,тя е ПЕРФЕКТНА Peace Peace Peace Peace Peace

# 7
  • София
  • Мнения: 177
И аз съм чувала, че упражненията с такива топки са страхотни, но за съжаление още не съм опитвала. Знам и че ако седиш на тях вместо на обикновен стол, не ти се изкривява гръбнакът и се натоварва по-малко.
Абе ще си купя аз, какво да му мисля Grinning Щом са по 20-25 лв, както казва polinbg...

# 8
  • Мнения: 1 432
Навихте ме,купувам я.  Mr. Green
Ще я взема от атракциона.По-нагоре съм дала линкове,ако някой я иска ,а не може да я намери  Peace

# 9
  • Мнения: 393
О, тези топки са страхотни наистина за табуретка са много удобни а и за упражнения също са страхотни и е забавно с тях  Peace

# 10
  • Мнения: 274
може ли да ми кажете в Пловдив от къде мога да си я купя , не икам от нет-а да си е поръчвам а лично да си е взема. мерси предварително

# 11
  • Мнения: 484
За Пловдив:
на главната срещу халите има спортен магазин ("Люлю"), аз оттам съм си купувала.

# 12
  • Мнения: X
Има различни размери. Какъв е критерият за избор - специфика на упражненията, ръст или ....?

# 13
  • Мнения: 484
с по-голямата топка упражненията са по-трудни. Смятам, че размер 65 см е ок

# 14
  • Мнения: 3 457
Я и аз да попитам нещо,харесах си ето това ,но как точно се използва и за какво е този комютър -да отчита калориите ли?

УРЕД

Общи условия

Активация на акаунт