НашиТЕ пРЕКраСНИ КухНИ, проЕкти за ТЯх и пРЕПоръКИ - треТА часТ

  • 77 492
  • 589
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 264
Да така ще бъде доста светла и просторна yes

# 106
  • Мнения: 1 492
Момичета, някой поръчвал ли е кухня от Рапидгруп? Сега разгледах сайта. Останаха ми очите там, особено в тази.

http://www.rapidgroup-bg.com/kitchens.html

# 107
  • София
  • Мнения: 1 775
Коте, само идейка. Аз в предишната ми кухня реших проблема, като над бар плота направихме витрини. Там стояха чашите. Витрините се отваряха и от двете страни на барплота. Така хем не се затъмнява помещението, хем мястото се използва пълноценно .
камелия, и моите очи останаха там  Grinning.

# 108
  • Мнения: 264
Момичета, някой поръчвал ли е кухня от Рапидгруп? Сега разгледах сайта. Останаха ми очите там, особено в тази.

http://www.rapidgroup-bg.com/kitchens.html

Доста е лъскавичка, но е готина newsm10

# 109
  • Мнения: 264
Много интересно е използван ъгъла yes

# 110
  • Мнения: 1 492
Сега си писах с една мама, която има кухня от там - излязла и е около 2500 евро -3 метра. За лак мисля, че е нормална цена или..?

# 111
  • Варна
  • Мнения: 103
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=137310&photo=5
ето моето творение, поне ми стана ясно как ще изглежда моята идея .. печката ми е в ниша зад стъклената врата, а върху плота до прозореца ще е МВ, но не намерих свободностояща
smile3501 Много ми хареса!

# 112
  • Мнения: 5 178
Лови, благодаря за идеята, виждала съм я и реализирана, но някак си пак ми се струва, че ще се затвори стаята.. Аз съм маниачка на светлина и простор.. абе май клауствофобия му викат на това, но при мен не е доказана  Joy
А и шкафовете са ми предостатъчни:
имам 5 тенджери, 2 тигана и 3 тави.. освен още една тава среден размер друго не ми трябва. То аз толкова и готвя 2-3 пъти в седмицата и то само за вечеря
чашите за специални случаи ще наредя във витринката над МВ,имам едни кристали със сребро, които задължително ще пльосна на първо място. bowuu
Чиниите по чекмеджетата, ежедневните чаши и те ..
Повече посуда не искам, защото колкото повече място имаш толкова повече  купуваш.. Пример майка ми има 3 официални сервиза и безброй други глупости, някои от които не е вадила с години

# 113
  • София
  • Мнения: 1 775
Мнооого си права Laughing. То си е затворен кръг. Ще имаш и по- малко за чистене Grinning.

# 114
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
Сега си писах с една мама, която има кухня от там - излязла и е около 2500 евро -3 метра. За лак мисля, че е нормална цена или..?
Да толкова вървят ,защото и аз си мислех отначало да я правя така лъскавичка ,но като чух цената ooooh! се позамислих но още нищо не съм измислила Simple Smile

# 115
  • Варна
  • Мнения: 1 569
Сега си писах с една мама, която има кухня от там - излязла и е около 2500 евро -3 метра. За лак мисля, че е нормална цена или..?

За лак + заоблени вратички, да нормална е.

# 116
  • Мнения: 187
За лак + заоблени вратички, да нормална е.
И аз съм на същото мнение.

# 117
  • Мнения: 326
Камелия какво стана с твоя чертеж-проект в мащаб? Направи ли го? Дай да го видим как е? Simple Smile Simple Smile

# 118
  • Мнения: 1 492
Камелия какво стана с твоя чертеж-проект в мащаб? Направи ли го? Дай да го видим как е? Simple Smile Simple Smile
Правих, сгреших, драсках и накрая се отказах:)) Долния ред изглеждаше почти като на скицата по-горе. С горните шкафове не можах да се справя нещо.  Tired Като ми дойде музата пак, ще пробвам отново. Simple Smile

# 119
  • София
  • Мнения: 2 019
Камелия, моя позната, която скоро си прави кухня беше проучвала пазара на дълго и на широко, ми каза, че Рапид са необосновано скъпа фирма и понеже и аз харесвам страшно заоблени форми ми препоръча Симар - Враца. Нейната кухня е много красива, но за качество не мога да кажа, защото е нова.

Общи условия

Активация на акаунт