хотел, предлагащ услега датегледачка

  • 1 124
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 388
Момичета, искаме да отидем за седмица някъде, но искам хотела задължително да има детегледачки, за да може да оставяме големия при нея. Ако се сетите нещо - в БГ или Гърция - свиркайте, моля!
Нямаме претенции море или планина

# 1
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 Хотел Рич-Велинград,но цената е доста солена -7 лв на час. Sick

# 2
  • Мнения: 2 388
Леле...верно ли? Shocked

# 3
  • На черешата
  • Мнения: 8 393

 М даааа,ние искахме да се възползваме,ама цената ми се видя безобразно висока и се отказах. Naughty

# 4
  • Мнения: 2 388
не са добре тези хора! Имаш ли други варианти

# 5
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 За съжаление не съм обръщала внимание на друго място. Sad

# 6
  • София
  • Мнения: 6 547
Иберостар-ите в Несебър
Ифа палас - пак там
Двореца  Велинград
Емералд Равда
Белла Виста Синеморец
Виа Траяна Беклемето
Лилия Зл.пясъци

тези зная аз.всичките са 4 и 5 звезди, но тази услуга се предлага най-вече от такива хотели

# 7
  • Мнения: 1 207
В Гранд Хотел Варна видях,че има детска градина,но не съм сигурна дали ти гледат детето или просто отиваш с него да поиграеш там.Ние от 04.08 имаме резервация ще кажа после как е. Peace

www.grandhotelvarna.com  или можеш да попиташ тук.

# 8
  • София
  • Мнения: 1 724
Ще ти е по-евтино да си вземеш детегледачката, ние правихме така първите 2 години, поне за кратките уикенд-ваканции.Жената беше доволна, ние-също... Laughing

# 9
  • Мнения: 705
bibi, наистина ли във всички тези хотели можеш да си оставиш децата на жена вечер, например или имат детска градина, оборудвана за игра.

# 10
  • София
  • Мнения: 6 547
bibi, наистина ли във всички тези хотели можеш да си оставиш децата на жена вечер, например или имат детска градина, оборудвана за игра.
предлагат и персонални гувернантски услуги (за което пита мамата) имат и анимация, но тя е само в определени часове. в половината от изброените сме ползвали в другата половина са ползвали приятели и познати.
можеш да им звъннеш, аз такива неща ги проверявам лично  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт