Споделете - 16 тема, месец - неизвестен

  • 22 024
  • 1 058
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 550
Пуууууууу първа  Laughing

Линк към старата тема!

# 1
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Ей, това младите сте ужасни. Дайте път, вие имате време за теми #2gunfire

Не се чувствам удовлетворена от този емотикон. Не изразява двойнствените ми чувства към Марчето Laughing

# 2
  • Мнения: 2 212
Пууу трета (за щастие) Laughing Споделям, че ми остават още има няма 2 часа и съм в отпуска за има 2 седмици  Laughing  Party
Само да сме здрави и да стигнем живи и здрави на моренцето, после е лесно  Mr. Green

# 3
  • Мнения: 1 895
Споделям - кисела съм...съвкупност от причини. чакам да ми мине. Надявам се да стане до края на седмицата най-късно Rolling Eyes

# 4
  • София
  • Мнения: 1 176
гуш Heart Eyes прегръдки нежни ще ти се осладят ли?
Ester, темата е споделете, не подразнете... Laughing  Flutter

# 5
  • Мнения: 4 371
Споделям, че от няколко дни нещо става с мен. Такъв невървеж, че няма повече. Отделно глава ме боли, та се къса. Сега разбрах нещо много неприятно, майка ми ми се обади малко след това и нали ми е от най-близките хора не се сдържах и се разревах с глас. Не издържам на това напрежение.

# 6
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Копирам си постинга от предната тема, пък. Crossing Arms
Споделям скучен, петъчен, работен ден. Утре ще ходим до Копривщица.

Дуци, насъбрало ти се от нещо. Изкарай си го навън по някакъв начин. Плачът също е добро решение. Ще ти мине. Hug

# 7
  • Мнения: 4 300
Споделям че днес в един магазин не ме пуснаха да вляза с детската количка, въпреки че имаше място Twisted Evil Добре че не ме помолиха да си измия краката преди да престъпя прага им...
Понякога такова нещо е в състояние да ми напълни очите със сълзи колкото и да е глупаво. След което зверски се ядосвам на себе си че се ядосвам. И да живеят слънчевите очила- с тях някои неща си ги разбирам само аз. За последната седмица два пъти.

# 8
  • Мнения: 4 371
Дуци, насъбрало ти се от нещо. Изкарай си го навън по някакъв начин. Плачът също е добро решение. Ще ти мине. Hug
Ми от два дни не ми помага Confused

Споделям че днес в един магазин не ме пуснаха да вляза с детската количка, въпреки че имаше място Twisted Evil Добре че не ме помолиха да си измия краката преди да престъпя прага им...
Що не им тегли една?!

# 9
  • Мнения: 7 107
По заповед на щуката Маруся се намъррррдвам.
Дуци, измисли си някаква глезеща те терапия.    Hug

# 10
  • София
  • Мнения: 5 656
Много ми е притеснено дали мъжат ми ше получи отговор от интервюто за работа.Не съм съгласна с този метод- "Чакайте отговор по пощата(електронната)".Така само се притесняваш още повече, и незнаеш дали ще пратят  отговор когато не си одобрен, или само ако си одобрен.Много се притеснявам,той така я иска тази работа ,а още няма отговор(днес трябва да го пратят).

# 11
  • Мнения: 15 619
Споделям, че ми светна вече. Така е по-добре. Laughing

# 12
  • Пловдив
  • Мнения: 23 546
Копирам си постинга от предната тема, пък. Crossing Arms
Споделям скучен, петъчен, работен ден. Утре ще ходим до Копривщица.

Дуци, насъбрало ти се от нещо. Изкарай си го навън по някакъв начин. Плачът също е добро решение. Ще ти мине. Hug
Що не дойдете в Сопот? Има си музейчето на Вазов, известния манастир от "Под игото", лифт за возене, тва-онова, Карлово е на 3км и там има музейче, на Левски обаче, и пак тва-онова.  Simple Smile А?

# 13
  • Мнения: 1 937
Дуци, време е да те запозная с Вихър.
В замяна искам да видя очилата ти.
Ще ми се да сменя моите.

Споделям, вкъщи има инсталация за наливна бира. И това никак не ми се отразява добре. Confused

# 14
  • Мнения: 2 196
Споделям,че имам някакво предчувствие,че нещо лошо ще се случи.
Свил ми се стомаха на топка. Confused

Общи условия

Активация на акаунт