разочарование от приятелк- дали ще се отрази на кърмата ми

  • 509
  • 6
  •   1
Отговори
  • Бургас
  • Мнения: 289
Тъй като много пъти съм имала покрепата - реших и тоя път - за да не е в ума ми. Днес имах недоразумение с приятелка - не очаквах  че го е направила нарочно. Наистина става въпрос само за 2 лв. но ме обиди факта че не ме предупреди което доста ме разстрои. Сега се опитах да накърмя Коко - яде в 13 часа - уж отваря устата лапа гърдата но се сърди и я пуска. Сега е в мен и си играе с бибата Опхитвам се да се успокоя че още не е гладен Дали ще ме подкрепите че е така

# 1
  • Мнения: 738
Първо се успокой, за да си сигурна че кърмата ще си потече както винаги!!!След това си кажи че всяко зло за добро и ако имаш нужда от подкрепа знай,че има и други бургазлийки  на разположение!!!Горе главата за да има с какво да се храни човечето!!! newsm10 breastfeeding

# 2
  • Германия
  • Мнения: 8 094
Вземи се успокой, хапни един сладолед примерно и ще се оправят нещата.

# 3
  • Мнения: 3 760
Просто се успокой!  Hug
Разстроена си, което е нормално. Емоционалното си състояние влияе на рефлекса на потичане. Когато си напрегната, ядосана, притеснена... млякото не тръгва.
Вземи си една топла вана, послушай хубава музика, хапни нещо вкусно...  Peace

# 4
  • Мнения: 3 718
Просто се успокой!  Hug
Разстроена си, което е нормално. Емоционалното си състояние влияе на рефлекса на потичане. Когато си напрегната, ядосана, притеснена... млякото не тръгва.
Вземи си една топла вана, послушай хубава музика, хапни нещо вкусно...  Peace
и изпий една бира  Hug

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 289
Благодаря ви   bouquet Малко трудно но се справяме Дано не ми намалее кърмата Praynig

# 6
  • Мнения: 8 242
Я стига глупости  Crazy Разбира се, че няма да ти спре кърмата  Wink Туй да не е с кранче да спре тъй лесно.. А и с 6 месечно бебе - ъпсурд  Mr. Green
Хич да ти не пука  Whistling

Общи условия

Активация на акаунт