Температура 36,9-37 градуса

  • 2 832
  • 6
  •   1
Отговори
На 10 години е детето и поддържа все такава температура, нормално ли е и ако не е, какви изследвания да почнем? Няма шашлици, хреми и тем подобни.

# 1
  • Мнения: 1 976
Като начало поискайте изследване на кръв и урина!
може да ви звучи глупаво, но сверете данните за температура като мерите и с друг термометър. Моя проителка имаше такъв проблем и се оказа, че термометърът дава завишени градуси

# 2
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Добре де, кое те накара да премериш температурата на детото? Аз това наричам параноя. Не ми се обиждай -  не го казвам с лоша умисъл. Казваш не е кашлял, не е имал други симптоми. Отпаднал ли е бил?
Ами в тези жеги е нормално тази температура. Да не кажа че тя по-принцип е нормална. Също така има значение кога си я премерила. Сутрин, вечер, следобяд, след физическо натоварване и т.н. Недей травмирай детето без да имаш основателна причина.   bouquet

# 3
  • Мнения: 2 070
мами може и да бъркам но нормалната телесна температура не е ли от 36,6 до 37 градиса.защо тази температура те притеснява newsm78

# 4
  • Мнения: 1 428
Само температура над 37.2 говори за възпалителен процес.

# 5
  • Мнения: 2 746
Това е напълно нормална температура, особено за подвижно дете.

# 6
  • Мнения: 4 392
Имам чувство, че аз не съм наред. Rolling Eyes
Как разбираш, че детето има температура?
Мериш му я сутрин, обед и вечер профилактично и сверяваш данните ли?
Това не е никаква температура според мен. Като се има предвид, че дърво и камък се пука от жега, даже е ниска. Peace

Общи условия

Активация на акаунт