ДО МАМИТЕ НА АПТАМИЛ

  • 751
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 329
ЗДРАВЕЙТЕ,МОЖЕ ЛИ ДА МИ КАЖЕТЕ ТОЧНО КАК ПРИГОТВЯТЕ МЛЯКОТО.КАК ИЗМЕРВАТЕ ТЕМПЕРАТУРАТА НА ВОДАТА ЗА РАЗБИВАНЕ.АЗ ЯВНО ИМЕННО НЕЯ НЕ Я УЛУЧВАМ И НЕ СЕ РАЗБИВАТ ИЗЦЯЛО ГРАНУЛКИТЕ.ВЕЧЕ 3-ТО ШИШЕ ХВЪРЛЯМ ooooh!

# 1
  • Мнения: 27 524
Аз не съм на Аптамил, но синът ми пиеше  Laughing
Правила съм го на стайна температура или понякога в микрото за 15 секунди. Не съм мерила температура на водата, то това оставаше  Stop
Гранулките се разбиват много по-лесно от прахообразното АМ. Слагаш водата, отгоре сипваш необходимото количество мляко, затваряш добре и хубаво и здраво друсаш шишето. Разбива се винаги идеално.  Peace

# 2
  • София
  • Мнения: 978
Здравей Ками, синът ми е на Аптамил откакто се е родил. Никога не съм  мерила температурата на водата. Гледам да е леко топла или със стайна температура. Сипвам вмодата после млякото и следва яко друсане - около минутка. Не съм имала проблеми.
Точно така както ти е казала и Блонди
В началото го правех според указанията при t на водата 40 и в шишето намирах "сварени", подобни на тесто парченца.

# 3
  • София
  • Мнения: 928
Използвам нагревателя на Avent. При всички положения, обаче, водата е по-топла от стайна температура. Забелязах, че при Aptamil 1 яко друсах, докато 2-ката много по-лесно се разбива.

# 4
  • София
  • Мнения: 5 745
Не го хвърляй, а друсай здраво!  Laughing Peace И аз не съм мерила Т на водата никога.  

Гранулките се разбиват много по-лесно от прахообразното АМ.

При мен пък беше обратното - прахообразното АМ (ползвали сме НАН) се разтваряше много по-лесно и бързо от гранулираното Аптамил Rolling Eyes

# 5
  • Мнения: 27 524
Аз само за Аптамил казвам, НАН не сме ползвали, не знам за него.  Simple Smile

# 6
  • София
  • Мнения: 5 745
Аз само за Аптамил казвам, НАН не сме ползвали, не знам за него.  Simple Smile

 Peace

# 7
  • Мнения: 329
Мерси момичета,справих се   Party

# 8
  • Мнения: 1 111
аз също давам Аптамил и го приготвям така - отмервам необходимото количество в шишето,после половината изсипвам в чашка и сгрявам на микровълновата за 15 сек., в тази топла вода слагам млякото и разбивам /в шишето,с което ще се храним /,като после доливам останалата студена...То така си е и инструкцията на кутията...Винаги пробвам на вътрешната страна на ръката си
при мен също понякога се образуват гранулки,друг път не...така и не ми е ясно защо един път е така,а друг иначе след като приготвям винаги по един  и същи начин Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт