Подарък за 6г. момиче

  • 1 416
  • 6
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 685
Простете но явно не съм била влязла във форума и се чудя....какво става...ако могат модераторите да го оправят,ако не да си седи като гост......

Момичета сега ви моля за помощ....
Ако има мами с 5-6 годишни деца май ще са ми най полезни....
Преди час ни поканиха на рожден ден на детето на едни познати за утре,момиченце,прави 6 годинки и тъй като все повече се уморявам вече едва ли утре ще имам сили за много обикаляне....та ако може да ми помогнете какво да взема....ще ми се нещо малко или играчка или някаква книжка ли....незнам какво ли предпочитат децата на тия години плюс някаква дрешка....
Даже незнам дали около 30 лв. биха ми стигнали....?
какви ли номера да търся изобщо......?
ама как до сега изобщо не ми се е налагало да купувам нещо за дете.....май с бебетата по добре се справям...изобщо .......помогнете с каквито и да са съвети

# 1
  • там, където ми харесва
  • Мнения: 88
Разбирам те чудесно , защото аз пък имам проблем когато трябва да избирам за момченце. Надявам се да съм ти полезна , защото моята госпожица е  на 6 и половина. носим размер 122 / при същата височина/. Та какво харесва:  обича да оцветява с флумастери, да играе логически игри, да нарежда пъзели, да изрязва и все още да играе с барби или други големи кукли за които да се грижи, да прави прически на куклите, което ме подсеща, че има такива кукли  само за прически,  обича образователни игри за компютър, най вече на български, което страшно много ти го препоръчвам, като подарък. От мен  успех в избора и не забравяй, че едно момиченце основно се радва на кукли и  детски гримове.

# 2
  • там, където ми харесва
  • Мнения: 88
Сега видях, че си от пловдив. Предлагам ти да посетиш хиполенд, метро и вис виталис. там би могла да намериш подаръци от моите предложения

# 3
  • София
  • Мнения: 4 146
Аз съм с 2 момчета, но имам племеница на тази въраст.
Тя много обича да рисува, да играе с кукли. Дрехите й трябва да са с бродерии или розови. Не признава нищо друго.
За рождения й ден си беше поръчала пони.

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 685
Blagodarq ви момичета....
Сега видях, че си от пловдив. Предлагам ти да посетиш хиполенд, метро и вис виталис. там би могла да намериш подаръци от моите предложения
много ми помогна...аз много го харесвам Вис Виталис....ама по обективни причини досега гледах все бебешки нещица...даже си мислех утре да звъня да видя дали имат дрешки за 6 годишни....дано се справя....иска ми се и да са малко по за есента....че съм чувала с майка и че има доста летни дршки...но дали ще намеря....???

# 5
  • Мнения: 1 230
На Gabol и Winx има страхотни чантички и раници за момичета. Моята племеница има няколко чанти и си ги носи според тоалета  Mr. Green
Такива чантички можеш да намериш в Халите - втория магазин в ляво (за куфари и т.н) и втори етаж до детския център. От лявата страна на Халите, до магазина на Даймонд има магазин за чанти, там също има на Габол.
Успех

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 685
На Gabol и Winx има страхотни чантички и раници за момичета. Моята племеница има няколко чанти и си ги носи според тоалета  Mr. Green
Такива чантички можеш да намериш в Халите - втория магазин в ляво (за куфари и т.н) и втори етаж до детския център. От лявата страна на Халите, до магазина на Даймонд има магазин за чанти, там също има на Габол.
Успех
благодаря ти много  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт