ще ми прикъсват бременноста

  • 4 288
  • 22
  •   1
Отговори
v 2 mesec sym i se okaza 4e ploda e nedorazvit ili e umrql v zarodi6.mnogo me e strah ot aborta kazaha 4e 6te go mahnat i si trygvam no dali az 6te sym ok sled tova i dali 6te mi dadyt garanciq 4e 6te zabrimeneq sled aborta.molq vi obqsnete mi kak proti4a edin abort.

# 1
  • Мнения: 143
Мисля, че ще е добре да потърсиш и друго мнение. Случват се грешки в диагностицирането.
Казвам го от личен опит.
Успех.

# 2
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
да потърси поне две мнения
иначе ако тоава наистина се окаже вярно - много съжалявам

# 3
  • Мнения: 1 868
Не се тревожи ,отиди на хубав ехограф да се види за всеки случай и ако има нужда си направи аборт .Нищо няма да усетиш ,и ще видиш ,че бързо ще се възстановиш и ще си имаш пак бебче.Успех и пиши ,какво става с теб, дано са сбъркали.

# 4
  • София
  • Мнения: 35 817
Потърси и друго мнение, дори  две.
Успех и дано всичко да е наред

# 5
  • Мнения: 526
Наистина не разчитай само на един преглед,както вече са ти писали момичетата.Успех ти желая.

# 6
  • Мнения: 332
 Преди 4 дена,претърпях mised abort-плода ми беше недоразвит и без сърдечна дейност,но аз бях 12г.с. В стаята бях с 4 жени,те бяха за кюритаж по други причини.Мен ме оставиха за последно,тези 4 жени минаха преди мен.Няма да ти кажа какво ми беше ,като ги гледах как ги влачат една след друга. Обаче всички лягаха и заспиваха, без всякаква болка.Успокоих се доста.Дойде и моя ред,биха ми упойката и съм заспала....,докато не започнаха да ме чистят.Не искам да те плаша, просто не се случва при всеки,но при мен стана.Усещах всичко,а не можех да им кажа,че ужасно ме боли.После след като ме откараха до леглото,не съм и заспивала.Но след 2ч. имаше само тъпа болка ниско долу и нищо повече.После разбрах,че не ми е сложена неорходимата доза упойка,а е била прекалено малко. #2gunfire
  Всичко ще мине леко,но след това няма да те притеснява физическата болка ,а емоционолната. Боли когато загубиш бебче  Cry
 Успех от мен Hug и не се притеснявай,колкото повече го мислиш по лошо !
 

# 7
  • Мнения: 1 919
потърси 2 мнение и пиши какво е станало Praynig дано е някакаква грешка на ехографаа #2gunfire

# 8
  • Мнения: 1 335
skruble  и mama_tony, много съжалявам за това, което ви се случва  Cry Hug
Трудно е и много тежко, но понякога става така
skruble, мила потърси второ мнение. Ако се наложи аборт, не се страхувай от процедурата, ще си под упойка, няма да разбереш. Естествено, че после ще можеш да забременееш, мило момиче! Не се затормозявай излишно.
Момичета, много сила ви желая и на двете  Hug
Следващият път всичко ще е наред

# 9
  • Мнения: 4 700
Ох, ужасно се чувствам като чета подобни публикации. ВръЩем се наzад във времето и си спомням zа моя аборт. Мила skruble, отиди непременно да те види друг доктор. Направи ги zа свое успокоение. Така Ще си сигурна, че абортът е бил необходим. Аz го направих и не съжалявам. Нямах кървене, нито каквито и да било други приzнаци, че бебчето ми е било мъртво от няколко седмици и не исках да повярвам. Имах чувството, че е станала греШка. След втория преглед вече се убедих и притесненията от тоzи род иzчеzнаха.

Съжалявам zа това, което преживяваШ в тоzи момент.  Cry

# 10
  • Мнения: 2 197
Ако наистина аборта е наложителен - не се притеснявай, няма проблем при следваща бременност. Никой разбира се не може да ти даде гаранция за това, винаги има минимален риск. Когато аз правих аборт преди много години нещата се развиха изключително безболезнено и бързо за мен, но не и за другото момиче, с което бяхме в една стая. Тя твърдеше, че всичко си е усещала. Всъщност според мен тя си беше виновна, защото не могла да издържи и беше яла предната вечер, и то китайска храна. За мен това беше допринесло да не я хване упойката. Иначе втората ми бременност мина доста безпроблемно - дъщеря ми е на 15 месеца.

# 11
  • Мнения: 219
На 36 години сьм сьс син на 15г  с Мускулна дистрофия Април месец2007 и аз претьрпях аборт бях почти в 8 седмица и бебчето ми не се развиваше не се поеви и сьрдечен пулс-кухо яйце  Сега сьм 6 седмица отново още не сьм ходила на вагинален ех.Много ме е изтрах Аборта ми беше 1 и не уситих нищо за разлика от операцията януари 2007 когато ми отстраниха левия яйчник сьс киста Просто трябва да си вярваме че всичко лошо е назат и да мислим само за хубави работи успех

# 12
не се притеснявай мила аз също имах 2 мисед аборта горе-долу един след друг ходех по лекари но никой не ми каза каква е точно причината.така е било писано може би за добро защото е в самото начало.но болката от това ме мъчи още.горе главата убедена съм че ще се подредят нещата.нали знаеш там където е текло пак ще тече.успех.

# 13
Здравейте.След тежка двустранна ендометриоза и продължително лечение с Диферелин и аз видях двете чертички.Уви радостта ни явно е била за кратко.Цял месец не станах от леглото и изпих безброй хапчета.Сега съм в 9г.с. и вчера при преглед с вагинален ехограф пулсации не бяха регистрирани,а и размерите на ембриончето не са в нужните граници.Възможни ли са грешки според вас?Какво следва,ако новините са лоши? Cry

# 14
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Явно нямаш избор. Успех все пак.  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт