Черен списък на лекари Русе

  • 3 963
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 603
Искам да поставя ЛЛ на дъщеря ми в този списък.
Д-р Галина Дюлгерова
На няколко пъти изписва неадекватно лечение, без да даде направление за специалист, от което детето само се влошаваше.
След консултация на частно със специалист болестите се оказваха съвсем различни.
Рядко вдига мобилния си телефон в извънработно време, като през това време Мобилмед не покриват града.

# 1
  • Мнения: 5 299
Искам да поставя ЛЛ на дъщеря ми в този списък.
Д-р Галина Дюлгерова
На няколко пъти изписва неадекватно лечение, без да даде направление за специалист, от което детето само се влошаваше.
След консултация на частно със специалист болестите се оказваха съвсем различни.
Рядко вдига мобилния си телефон в извънработно време, като през това време Мобилмед не покриват града.
Аз пък съм много доволна от нея!
Винаги ми е отговаряла на мобилния, когато съм я търсела, и винаги е изписвала напълно адекватно лечение за Викториа Wink
Винаги ми е давала направления, когато ми е трябвало.

# 2
  • Мнения: 2 309
Поставям ЛЛ д-р Удева,която също ми е отказвала преглед за детето ми в съботен ден,под предлог,че именно уикенда не бива да я безпокоя.Некадърница,пълна!!!И други доводи има,но този смятам е достатъчен...
Съответно потърсих услугите на друг педиатър и повече от съответно си заплатих...

# 3
  • Мнения: 772
Моята дъщеря е при Др.Удева и не споделям мнението ти.Доволна съм и от много.
Относно прегледите през почивните дни-всеки лекар посочва към кого да се обръщат при нужда пациентите му.Съжалявам че при теб се е получило така...Кажи другите си доводи моля...

# 4
  • Мнения: 5 391
И аз слагам др.Дюлгерова в черният списък.
Всичко изброено от Верчиту споделям.
Декември ще я сменям.

# 5
  • Мнения: 389
Д-р Христофор Георгиев. Много е некомпетентен и груб. Преди време детето ми беше при него и все още се обвинявам за това, чувствам се виновна за избора му.

# 6
  • Мнения: 14 133
Д-р Матеева АГ- много избухлив човек и лош специалист.  ooooh!

# 7
  • Мнения: 54
Д-р Матеева АГ- много избухлив човек и лош специалист.  ooooh!
аз не смятам така за Д-р Матеева тя е много добър специалист бих казала благодарение на нея моето дете се роди нормално и сега продалжавам да си ходя при нея

# 8
За мен д-р Шишкова няма място сред имената на гинеколозите. Точно тя преди 12 години ме обърка. До 4-ти месец не виждаше бременност и ме тъпчеше с лекарства, а накрая........... трябвало да направя аборт. рИСКУВАЛА СЪМ АКО ГО ОСТАВЯ. Що за доктор не може да различи 4 месечна бременност.

Общи условия

Активация на акаунт