Да се присъединя....

  • 2 474
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 90
Здравейте ,мили майчета ,да се присъединя и аз към вас . Та типичната ситуация ,нищо не вървеше ,ама нищо ,почти никакъв секс ,постоянно вмешателство от страна на неговото родителско тяло / не ги понасям / , съжителство като съквартиранти и тн ......Та си казах аз СТОП ,и ето ме сега ,сама с бебока НА 10 МЕСЕЦА на квартира от 2 месеца . Опитвам се да гледам напред ,поне заради нея и незнам мисля че се получава ,макар че имам адски кофти моменти . И най -тъпото ,че след раздялата уж видите ли ,нашия ..... веднага с нова любов .Е ,аз не съм малоумна ,много ясно че е кой знае от кога и че това е причината за неговото неадекватно поведение ,нали не ми се влиза сега в подробност ,но и това ще разкажа .Та това е най общо казано ,една голяма прегръдка от мен за всички Вас ,които сте и майка и баща ,надявам се и аз да се справя   bouquet

Последна редакция: сб, 28 юли 2007, 10:20 от N_VIA

# 1
  • Мнения: 1 732
Ей, привет!
Няма да ти казвам, че си добре дошла, но те поздравявам за куража!   bouquet
Много е трудно да си сама с малко дете, още повече и на квартира.
Тук има доста майки в твоята ситуация, та се надявам да получиш ценни съвети по оцеляване
Толкова засега.  Mr. Green

# 2
  • Мнения: 451
Привет  Hug
И кураж Peace
А това,че въпросния господин си има спасителен вариант и е подготвен,а не страда,явно се повтаря при всички У-хромозоми, под една или друга форма за тяхно оцеляване,било с нова изгора или нещо друго,те винаги си имат спасителен пояс  #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Като клонинги са,да им се не види  #Cussing out
  bouquet- това за теб

# 3
  • Мнения: 194
Здравей!Жалко,че с всеки изминал ден майките от този раздел се увеличават!Много кураж ти желая,сили и здрав разум за да се справиш!!!И АЗ МИСЛЕХ,ЧЕ САМО НАШИЯ"ТАТКО" БЪРЗИЧКО НАМЕРИ ДРУГА,НО...ЯВНО НАЙСТИНА ИМА МНОГО КЛОНИНГИ!!!  #2gunfireНЕЗНАМ КАК УСПЯВАТ ДА ГО ПРАВЯТ И ЗАщО ПОДЯВОЛОЛИТЕ ГО ПРАВЯТ!!!!????токова бързо и демонстративно!

целувки за теб и  сладката бебка,която е истинско слънчице,като всички дечица на мами геройни от този форум!!!  Heart Eyes  Hug   bouquet

П.С. за родителското тяло напулно те разбирам,заради бащата му..и аз съм в подобно положение(но все още без бебе,чакам го скоро живот и здраве Simple Smile ) и тва наистина е единствения човек,които ненавиждам!!!!  #2gunfire

# 4
  • София
  • Мнения: 171
Едно привет и от мен  Hug! Радвай се, че в така създалата се ситуация си се осъзнала навреме и не си загубила ценни години от своя живот! Успех занапред  Heart Eyes

# 5
  • София
  • Мнения: 4 493
Здравей и от мен  Hug или може би здравейте и двечките  Wink,
не се ядосвай за "таткото и новата му любов", те мъжете не могат сами - веднага трябва да си намерят заместител иначе откачат - така че може би веднага я е подбрал на улицата без много много да мисли или да има чувства към нея.
Ще се присъединя към мнението на iren_alex - УСПЕХ и от мен  Peace
Естественнннооооо че ще се справиш, ти досега си се справила, така че ...............

# 6
  • Мнения: 515
Добре дошла в нашия отбор!!!!! newsm51Тук  сме много като теб ,така че-Няма страшно!!!

# 7
  • Мнения: 1 809
Привет и от мен ! Hug
Горе главата ще се справиш,дори  и не подозираш колко добре ще се справиш!  bouquet

# 8
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
Привет и от мен,мила!!!Иаз съм с подобна история на твоята но с бебка на 7 месеца.Нашият татко си тръгна когато тя беше на 5 заради друга жена.За оцеляването -не се плаши,на всички ни е нмого трудно по една или друга причина ,но живота или пък Господ не ни изоставят.Помни ,че когато ти е много тежко и изобщо не го очакваш пред теб ще се появи начин да изплуваш.Аз постояно си го повтарям заради мен и децата.Имам и 10годишен син от първият ми мъж.Признавам ,че доста често ме е страх за нас но тук момичетата са страхотни и всички си помагаме , с каквото можем.

# 9
  • Мнения: 1 327
писнА ми тоя клуб да се пълни бе! яяя всички като МОФ - марш от тук! амахааааааааа  Outta Joint

 N_VIA, желая ти успех и да вземеш пример от мъжа си! не за отношението към детето де, ти се сещаш  Twisted Evil

# 10
  • София
  • Мнения: 6 477
Ех, мила...добре дошла в клуба....който се разраства всеки ден!
Прегръдка и за двете ви, кураж и мнооого сила! Остави клонинга загубен....аз навремето за това и изгоних БНД - щото девойката била мнооого интересна...Оказа се, че тя е била една от многото следващи одалиски....Карай!
Най-важното за теб е да оцелееш психически и физически! Ако имаш родители да помагат - чудесно! Не се самоизолирай и самосъжалявай! Ще премине всичко макар и трудно! Успех и каквото можем ще си помагаме! Hug Hug Hug Hug

# 11
  • София
  • Мнения: 2 857
 Rolling Eyes аз пък няма да ти пожелавам "кураж!", защото в повечето случаи вместо от кураж, нещата се правят от глупост или напук...

желая ти успех и здраве!  Simple Smile

# 12
  • Мнения: 520
.... И най -тъпото ,че след раздялата уж видите ли ,нашия ..... веднага с нова любов .Е ,аз не съм малоумна ,много ясно че е кой знае от кога и че това е причината за неговото неадекватно поведение .....

Уфф.., колко ми е познато това..  ooooh!

# 13
  • Мнения: 115
Rolling Eyes аз пък няма да ти пожелавам "кураж!", защото в повечето случаи вместо от кураж, нещата се правят от глупост или напук...

желая ти успех и здраве!  Simple Smile

Повечето пъти разделите - независимо по какви причини стават именно от глупост или от инат. Баба ми казваше, когато нещо не му върви по вадата и...Ама ако не са толкова наивни ще осъзнаят, че компромисите не трябва да са само от наша страна...Ама нали им е по-важно егото...

# 14
  • Мнения: 2 863
Извинявай, ама защо не спреш да вадиш стари теми, гледай датата на темата, няма защо да се изказваш по тема от преди една година просто.... нищо лично, просто гледам че тези дни наред ги караш старите теми нагоре... пусни една тема с твоята история и ще я нищим,  ако искаш.....

Общи условия

Активация на акаунт