Палмовата мазнина?

  • 935
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 595
 Готвите ли(пържите ли) с палмова мазнина?

Последна редакция: сб, 28 юли 2007, 10:00 от amrianka

# 1
  • Мнения: 292
Да,само за фритюрника я ползвам обаче. Peace

# 2
  • софия
  • Мнения: 376
Да,само за фритюрника я ползвам обаче. Peace
Peace

# 3
  • Мнения: 595
Точно за фритюрника искам да попитам!
За първи път ще слагам и се притеснявам от топлото време да не се развали бързо.

# 4
  • Мнения: 292
Не мисля,че ще имаш проблем. Peace
Аз лично прецеждам маслото след всяко пържене за да го предпазя от ограняване.Така съм чела и така  правя не съм имала проблем.

# 5
  • Мнения: 2 199
Хм, внимавайте с палмовата мазнина, майка ми преди ползваше твърдо масло, обаче ще ви препоръчам за фритюрника да ползвате течно палмово масло.
Та иначе много вкусно и хрупкаво става, ако е пържено с палмово масло
Нашият фритюрник  изгоря от твърдото палмово масло, понеже  се включва и след това се чака да се загрее(разтопи твърдото масло) за да стане годно , за пържене , през това време фритюрника  работи "на сухо" и това е причината да изгори, съвета ми е за  фритюрника течно масло

# 6
  • Мнения: 595
Не знаех, че има и течна....взех тази която е като мас когато изстине.Та да не слагам във фритюрника казвате.... newsm78

# 7
  • Мнения: 2 199
Не знаех, че има и течна....взех тази която е като мас когато изстине.Та да не слагам във фритюрника казвате.... newsm78

точно тази не ти препоръчвам, фритюрника изгоря, ами има една течна е в смисъл не е точно като олио, ами течна като течен маргарин да речем , незнам дали ме разбра  Blush

# 8
  • София
  • Мнения: 9 850
Ползвам от палмовата мазнина вече около три години.Ползвам само твърдата.Досега не съм имала проблем нито с фритярника,нито с нищо.Много съм доволна. Peace

Общи условия

Активация на акаунт