За марката Бертони въпрос

  • 4 686
  • 15
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 790
Знаете ли какви са продуктите на Бертони по произход. Нещо не можах да намеря техен сайт.
Извинявам се ако има подобна тема, не намерих с търсачката.

# 1
# 2
  • София
  • Мнения: 790
Мерси!   bouquet

# 3
  • Мнения: 4 362

Търся да видя,какви са по произход  Rolling Eyes,ама никъде не пише  newsm78

# 4
  • Мнения: 3 457
по поръчка на българска фирма-правени в китай Peace

# 5
  • Мнения: 1 230
За мамите,които проявяват интерес към темата - добавям и Mag England -  също правени по поръчка на българска фирма в Китай  Peace

# 6
  • Някъде там...
  • Мнения: 795
За мамите,които проявяват интерес към темата - добавям и Mag England -  също правени по поръчка на българска фирма в Китай  Peace

На моята пише , че са правени в Полша.

# 7
  • Мнения: 3 356
На Бертони също има продукти, правени в Полша,но по-голямата си част са в Китай.

# 8
  • Мнения: 2 197
За мамите,които проявяват интерес към темата - добавям и Mag England -  също правени по поръчка на българска фирма в Китай  Peace
Същото важи и за Chipolino, Moni, Cangaroo и Stefy.

# 9
  • София
  • Мнения: 790
Питам защото днес купих столче за кола Бертони, правено във Франция  Rolling Eyes

# 10
  • София
  • Мнения: 43 903
тези доколкото знам не са производство на бертони, а фирмата се явява само вносител...

# 11
  • Мнения: 3 457
тези доколкото знам не са производство на бертони, а фирмата се явява само вносител...
Peace фирмата ги внася ,но не ги произвежда

# 12
  • Мнения: 3 356
Питам защото днес купих столче за кола Бертони, правено във Франция  Rolling Eyes
Да,ако си взела от Метро столчето за 145 лв (не си спомням модела)- във Франция е правено наистита ,то си личи в сравнение с другите два модела столчета на Бертони -Пилот и Конкорд.

# 13
  • Мнения: 993
Преди няколко дни купих от МЕТРО гърне, произведено в Полша. Очевидно Bertoni е марката на вносителя, който работи с най-разнообразни доставчици.

# 14
  • София
  • Мнения: 4 585
За мамите,които проявяват интерес към темата - добавям и Mag England -  също правени по поръчка на българска фирма в Китай  Peace

На моята пише , че са правени в Полша.

И на моята.
За Бертони съм чувала, че са китайски, но явно не е точно така. Peace

Общи условия

Активация на акаунт