Покажете си балконите отвън

  • 5 190
  • 20
  •   1
Отговори
  • Мнения: 335
Момичета имам нужда от помощ  Simple Smile След като си показахте балконите отвътре,сега ги покажете и отвън  Joy Строим си къща,която ще е на два етажа и на горният етаж ще има тераса около 7 метра дълга,1.5м.  широка.Трябва да реша каква да е терасата(с метални решетки,зидана и т.н)  Rolling Eyes Знам че искам да е максимално обезопасена,защото ще е тераса на детски стай,но също знам че искам и да е хубава  Rolling Eyes Моля,помагайте с идей    bouquet

# 1
  • Мнения: 2 401
Със сутиен или без?  newsm62

# 2
  • Мнения: 335
както желаете  Laughing Joy

# 3
  • Мнения: 3 591
Аз единствената тераса на детска стая си я представям като кафез за птици  Rolling Eyes иначе никога няма да мога да ги оставя спокойно да са сами в стаята си...

ама и моите 3ма юнака са шампиони по пакости и инциденти - това шевове и изгаряния ни е ежедневие и без да имаме тераси...В къщата която живеем имам решетки на прозорците на детсктие стаи ooooh!.

# 4
  • Мнения: 2 401
Нещо не смеят да си покажат балконите мацките.
Сигурно не са за гледане.  Laughing 
Моите балкони са пълна скука между другото.
Сложила съм три китки и 2 купчини камъни на един от тях, обаче не се виждат отвън. Не смея да сложа на перваза, защото  долу е голямо движение.

# 5
  • София
  • Мнения: 6 548
Нещо не смеят да си покажат балконите мацките.
Сигурно не са за гледане.  Laughing 
или не им се слиза около блока/къщата да правят снимки, освен това кръгът се стеснява почти само до тези, които живеят в къщи.

# 6
  • Мнения: 1 187
galaxy какво имаш в превид под зидан балкон..? Rolling Eyes С по-високо ниво ли? Нашите също са дълги,и доста високи(към 2м.)Когато е строена къщата съм била много далече от мисълта за деца,но баща ми предвидливо  е вдигнал решетките.. Mr. Green Дори да се покатери детенце на перваза долу,няма как да се преобърне.Според мен без решетки си е риск.
Не са ми много за показване сега балконите ни от вътре ни от вън,но ето да добиеш представа,говоря за тези балкони отзад.

http://images05.snimka.bg/000560268.jpg

bibi e права,вариантите за апартаментски балкон не са много.Най-добре с цяла решетка..

# 7
  • Мнения: 335
БОДЛИВКА,благодаря за снимката  Hug
Под зидан имам предвид,примерно правен с итонг и после замазан,без решеткики или нещо друго(така го обясних  Crazy ) Тук масово си правят къщите(а и блокчетата) само с решетки,който започват отдолу.Като вашите не съм виждала досега(зид и после решетки),но ми хареса  Peace  Laughing
минзухар,цветята ясно,а камъните за какво ти са?Аха,скрито оръжие  Wink  hahaha

# 8
  • Мнения: 5 255
..или не им се слиза около блока/къщата да правят снимки...
Да снимат тези срещу тях или до тях  Mr. Green

# 9
  • Мнения: 1 449
Обезопасена и хубава тераса: решетка от ковано желязо






Може и комбиниран вариант: зид и решетка от ковано желязо

# 10
  • Мнения: 335
Косе Босе,благодаря и на теб за снимките   bouquet

Много са хубави и трите тераси,но първите две пак ми се струват опасни  Crazy Третата е много хубав вариант  Flutter
Очаквам още снимки на балкони  Laughing

# 11
  • Мнения: 98
Ето комбинация зид и стъкло за повече простор -)



Внимавайте при избора си парапета да няма много хоризонтални пречки и фигури,
 който да го превърнат в удобна и интересна катерушка.







# 12
  • Мнения: 3 591
Внимавайте при избора си парапета да няма много хоризонтални пречки и фигури,
 който да го превърнат в удобна и интересна катерушка.

Ох, то да е до катерене попарапетите  само... колко деца има паднали, които са се били покатерили на стол  Sad
Ама явно аз съм и винаги ще си остана параноичка.
аз бих си сложила ей такива цели решетки, които да имат възможност да се отварят:
http://www.aracnet.com/~curly/roberto/2003/rr8.jpg

# 13
  • Мнения: 335
Ени и на мен ми дойде на ум за катеренето,та затова не искам да е изцяло с ковано желязо.Това със стъклото е много добър вариант,а дали  има устойчиво на удар  Rolling Eyes
Деси,аз съм същият параноик  #Crazy

# 14
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
galaxy аз също доста съм се ровела из нета,на мен ми харесват тези
 
 
 Това е линка:  http://www.business.bg/cgi-bin/page.cgi?page=firm&id=3822
Лично на мен много ми харесва и комбинацията със стъкло,но на мъжо не много.

Общи условия

Активация на акаунт