Добър педиатър,по възможност подкрепящ кърменето,в Бургас?

  • 573
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 700
  Предстои ни да се местим в Поморие.Моля, препоръчайте ми добър педиатър в Бургас,а може и в Поморие(стига да има там такъв).Бих желала да е ориентиран към новите насоки в педиатрията,подкрепящи кърменето и късното захранване.Ако не познавате такъв,тогава поне някой добър диагностик,етичен и внимателен към децата.Предварително благодаря  bouquet

# 1
  • Мнения: 171
Ако се касае за педиатър по ЗК, който подкрепя изключителното кърмене и късното захранване, в Бургас просто няма такъв. Аз търсих безуспешно и не намерих. Единствено  д-р Маргарита Димитрова е подходяща, но тя доколкото знам, води само платени консултации. От педиатрите по ЗК мога да препоръчам д-р Нончева, за която знам, че дори и да не подкрепя напълно изключителното кърмене, не наставлява майките да си захранват децата от 2-3 месец и уважава техните виждания, което също е много важно, а и рядко срещано, за съжаление.  Ако искаш да откриеш  поне отношение и разбиране, според мен тя е човекът! Peace

# 2
  • Мнения: 700
 Благодаря Дорка  bouquet
А имаш ли координати на д-р Нончева?

# 3
  • Мнения: 171
Мобилният и номер е 0887523583, стационарният в кабинета - 866387, а самият кабинет се намира в една нова бяла кооперация срещу входа на линейките към Окръжна болница. В същата кооперация има денонощна аптека. Съжалявам, но чак сега видях въпроса.  bouquet

# 4
  • Мнения: 700
Съжалявам, но чак сега видях въпроса.  bouquet
Не се притеснявай,все още не сме заминали. Simple Smile
 Благодаря ти!!! Grinning

# 5
  • Мнения: 1 434
др Калудова  Бургас .Аз  кърмих почети година.  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт