Колко време правихте бебчо?

  • 1 598
  • 6
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 195
Това е продължение на вече съществуваща тема, затова оставям линк към нея:http://www.bg-mamma.com/index.php?action=post;topic=6366.0;num_replies=656.
Но все пак, за статистиката, а и за да задоволим любопитството на всички кандидат-мами: Колко време правихте бебчо?
На нас специално ни отне 2 месеца- втория месец работихме по един план за забременяване и той се оказа ефикасен още при първия опит.

# 1
  • Мнения: 1 446
7 месеца, които бяха 5 цикъла.

Виж и тази тема

# 2
  • Мнения: 22 343
При нас стана от първият месец, в който спрях противозачатъчните.
При положение, че всички лекари досега са ми казвали, че трябва да премина през 6месечно медикаментозно лечение, за да мога да забременея.
Беше голяма изненада. ))

# 3
  • Мнения: 326
Бебчо го направихме на втория месец след спирането на противозачатъчните, които пих 5 год. Гинеколожката ми беше казала, че може да нямам овулация от 3-6 мес. след спирането им. Ние обаче усилено действахме и чудото стана!

# 4
  • Мнения: 4 362
Година и половина,през която бях тук основен член със най страхотната компания от "старите кучета"  Mr. Green

# 5
аз до скоро само четях тук, но вече се престрашавам да пиша. а на въпроса- ние опитваме от около половин година. един месец прекъснахме, защото имахме гъбички  #Cussing out ....ама... сега сме удвоили усилията. стискам палци на всички ви!

# 6
  • Мнения: 3 154

И пишете в нея.
Тази я заключвам.

Общи условия

Активация на акаунт