За приспиването с гърда

  • 2 615
  • 40
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 924
Малкият заспива само на гърда.Понякога ме "вика" да му дам да посуче за 5-10 мин, за да заспи,иначе не може.Чела съм , че е нормално, а и на мен ми е доста по-удобно ,вместо да се чудя как да го приспивам Mr. Green,но все пак  се чудя докога ще е така .А и дали ,когато се отбие след време, няма да е проблем заспиването?И въобще защо на бебетата им е толкова трудно да заспят самички...

# 1
  • Мнения: 1 488
Хубав въпрос Wink И моя синковец заспива на гърдата ми и не признава биберони- залъгалки!На мама цицата е най- хубавия биберон! А докога може да се кара така? Simple Smile

# 2
  • В сърцето на ММ
  • Мнения: 932
И ние сме така.От 20,30 до 22,30 всяка вечер.Останах без зърна.Но поне се успокоявам,че не сме само ние така. Twisted Evil

# 3
  • Мнения: 1 924
Хехе, донякъде и затова пуснах темата-да се успокоя, че не съм само аз на тоя хал Mr. Green
Моят също не приема залъгалки, пък и аз не съм им фен, нали си имам два броя естествени Flutter

# 4
  • София
  • Мнения: 248
Като гледам са ви малки децата. Моето е на 1 година и 2 месеца и още заспива на гърда. Не се отчайвайте много по - хубаво е, ако видиш красотата на момента.

# 5
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
Пепи заспиваше на гърда. Когато се отказа да суче нямаше проблем със заспиването. Просто пак си лягаме заедно, но се гушкаме само. Беше на 1 годинка точно когато започна да бута, плюе и да не иска да суче. Но със заспиването грижа не сме имали.

# 6
  • Мнения: 888
И с моята Лора често се приспиваме на гърда, но има моменти, когато тя сама спира и се дърпа /явно когато има повече мляко и на нея ни и харесва да тече, когато само иска да се унесе/ и когато отново и предложа гърда започва да се дърпа; тогава прибягвам до залъгалка- не съм очарована от факта, но по- важното е тя да е доволна и спокойна  Peace 

# 7
  • Германия
  • Мнения: 8 096
Докато давате, ще си вземат това, което им е сладко. Мартин е заспивал 5 пъти без гърда вечер- това са дните, в които бях в клиниката да раждам второто. В яслата също заспива сам, но там умората и груповото поведение имат решаваща роля.
Аз щом съм под ръка, не ме изпуска. Признавам си, и на мен така ми е по-лесно. Предпочитам да гушна и да сучат и да тананикам песнички, отколкото да оставям на таткото, там настава само изнервяне и дълга борба за заспиване Sad

# 8
  • София
  • Мнения: 1 368
И при нас положението е същото,но честно казано на мен не ми е приятно.Като му дойде времето ще му мисля,а до тогава ще се наслаждаваме един на друг.

# 9
  • Мнения: 3 205
Аз имах същите притеснения преди. Но всъщност всичко мина много леко при отбиването - гушвах го с биберон-залъгалка след шишето с мляко (на годинка и месец) и той си заспиваше. След това почнахме да лягаме един до друг, той рита известно време и заспива, а сега вече  (на година и 4 месеца) сме на етап "голям съм за гуш" - слагам го в кошарата, аз си лягам на леглото, той се хили, върти се известно време и заспива.
Важното е да се водиш по детето, а не ти да го водиш  Peace

# 10
  • София
  • Мнения: 1 877
и ние в отбора. но ако не дам, не само че не се успива с гуш и прочие, ами напротив, разсънва се и става по - лошо. до 5 месец спеше до 5.30 сутрин и чак тогава кърмех, но почнаха зъбите и е така до момента. само в количката би заспала без да папи  Mr. Green

и трейси хог изчетох и пак работата не се променя лесно, и the no cry бaby sleep solution
изчетох  и пак не всичко позволява да се приложи на моето бебе...

предполагам, че всичко ще си отшуми с растежа, няма все така да заспива я  Crossing Arms горда съм, че кърмя, ако трябва и на заспиване ще давам докато иска.  Peace като почна работа и не я виждам по цял ден кой ще ми върне емоциите от днес? много сме уморени покрай бебешкото ежедневие и ни се иска поне при заспиван еда ни отпуснат време...сами....поне аз. Blush иначе както казва мама: ти на знаеш кога да се радваш на дете... (с мек, не укорителен тон)  Crazy Hug

# 11
  • Мнения: 106
приспиването е и нашият проблем> заспива единственно в количката или на гърда, или друскане един час.Залъгалки не искаме и незнам как ще я караме по-нататък,защото ще се наложи и баща му да го приспива.

# 12
  • Мнения: 8 242
Само така го приспивам откак се е родил. Не ми тежи. Не искам да го отучвам. Така ми е удобно и бързо. И много мило  Embarassed
Не съм се опитвала да го научавам по друг начин. Този е най-добрия  Mr. Green

# 13
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
И мойто мишле заспива на гърда. В количката няма роблем, но в къщи смао на цица. Затова я взех да сп при мен, че така и нощем ми е по-лесно. А до кода? Ми докато иска. Това са най-хубавите ми моменти Grinning

# 14
  • Мнения: 535
И моята дъщеря заспива само така Confused В количката имаме и сучайни заспивания, седнала, като пиянка килната на една страна  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт