Дайте съвет за тази рокля

  • 2 260
  • 28
  •   1
Отговори
  • Мнения: 30

Случайно попаднах на тази рокля (сребристата). Много ми допадна, а и скоро имам повод да нося нещо подобно Party
Само се чудех за някои подробности... Например отзад дали има гол гръб Thinking А не мога да намеря повече снимки.
Каква й е материята, макар че ако я погледне шивачка, ще я познае, аз да си знам Mr. Green
И не на последно място - прическата... Косата ми е доста под раменете и мисля за един изчистен кок, но съм сигурна, че ще имате много по-добри идеи Rolling Eyes
  bouquet

# 1
  • Мнения: 6 607
Роклята според мен не е с гол гръб и май от тафта newsm78
Много е красива и изчистения кок е добра идея  Peace

# 2
  • Мнения: 30
Роклята според мен не е с гол гръб и май от тафта newsm78
Много е красива и изчистения кок е добра идея  Peace
Значи мненията за тафта стават две Whistling
Благодаря ти, liana _ Hug

# 3
  • Мнения: 2 427
Да,и аз мисля че е тафта,но може и да е някава изкуствена материя,която наподобява тафтата,много ги има такива синтетични платове.
Не е с гол гръб,има си яка,както виждаш,няма как да се държи по този начин ,ако беше с гол гръб.

# 4
  • Мнения: 1 234
Роклята е много хубава и изчистен кок би и седял идеално Peace
Мисля че не е с гол гръб-с тази лента през талията някак не се връзва да е с гол гръб Rolling Eyes

# 5
  • Мнения: 22 343
Роклята е красива. Не мисля, че е с гол гръб.
А материята трябва да е тафта, или някаква нейна имитация.

Но лично на мен, другата рокля повече ми харесва. )))

# 6
  • Мнения: 2 673
аз също мисля, че е тафта
със сигурност не е с гол гръб
и на мен повече ми харесва другата рокля
кок би стоял добре, но доколкото знам не са модерни коковете...не че робувам на модата де..но newsm78

# 7
  • Мнения: 22 343
И за прическата пропуснах.
Кока е твърде строг, напоследък се залага на по-естественият вид на косата дори и за официални прически.
Но задължително отиди на пробна прическа, дори и ако е при фризьор, при който ходиш от години.

# 8
Хе, хе, аз бях със абсолютно същата рокля на бала си, само че с презрамка през врата  Heart Eyes
Дефакто това е бюстие е пола зашити под колана. Самата пола е с прихлупвани незагладени плисета за да стои така.Роклята е с отделящ се колан (подплатен), който отзад трябва да е с връзки за да може да се регулира по талията. А, и трябва да имаш хубава талия (очертана имам предвид) за да се подчертава. Дължината е един пръст под коляното а тя е коварна.. но по-къса няма да стои елегантна. 
А за косата... Аз лично на това деколте бих хванала двата първи кичура отзад на главата с расива шнола, а другата част на косата с преса, разделена на две и спусната отпред. 
  bouquet    bouquet    bouquet

# 9
  • Мнения: 731
Роклята е разкошна! Не мисля, че е с гол гръб. Прииска ми се и аз да се облека в нещо толкова семпло елегантно!

# 10
  • Мнения: 2 047
   На такъв цвят-металически-кок не върви, по-скоро нещо по-футуристично. Кокът е за другата рокля.

# 11
  • Мнения: 493
Роклята е красива. Не мисля, че е с гол гръб.
А материята трябва да е тафта, или някаква нейна имитация.

Но лично на мен, другата рокля повече ми харесва. )))
Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 12
  • Мнения: 6 607
   На такъв цвят-металически-кок не върви, по-скоро нещо по-футуристично. Кокът е за другата рокля.
Според теб нали newsm78

# 13
  • Мнения: 2 047
   На такъв цвят-металически-кок не върви, по-скоро нещо по-футуристично. Кокът е за другата рокля.
Според теб нали newsm78


   Мнението е мое, значи е според мен. От чуждо име не говоря.

# 14
  • у нас
  • Мнения: 5 696
Определено роклята не е с гол гръб, отзад се вижда как леко  е вдигната към врата. Много е красива.
Изчистеният кок би стоял добре Peace

Общи условия

Активация на акаунт