След раждане с какво сме по..

  • 2 155
  • 40
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 673
... вярно ли, че след раждане мъжа гледа с "други очи" на жена си...

къква е тя през неговите очи? как мислите newsm78
приятелка НЕ желае да ражда, за да "не загуби гаджето си" ooooh!
кво да кажа аз с три... явно съм отвсякъде бита карта Mr. Green

# 1
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 807
Гледа с други очи, разбира се. От раждането насетне едно 40 дена поне (в общия случай) се превръщаш в не много адекватно същество. Ако бащата не участва активно в обгрижването на бебето и идея си няма какво точно включва новото ежедневие, може да е истински озадачен защо тази жена така се променя... После поне до годинката някак основните теми на разговор са за детето. Не при всички, но да кажем - 90% се движат по този сценарий.

# 2
  • Мнения: 2 673
ПО-малко секси ли сме??


нЕма Tired ли мъже да кажат newsm78

# 3
  • Мнения: 453
Ако мъжът знае какво иска от живота и оценява това, с което го е дарила жена му- няма да я отблъсне или нещо подобно, дори напротив- ще и засвидетелства цялата си любов. За нашия татко беше шок и минахме през много трудности, но се осъзна и мога да кажа, че всичко си дойде на мястото...
А иначе след раждането сме много по... Аз поне гледам от друг ъгъл на нещата... Някак си по- смислено става всичко!

# 4
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 807
ПО-малко секси ли сме??
Ъм, в упоменатия период - със сигурност. Лично аз първите седмици бях силно недоспала (чак халюцинирах от липса на сън), омазана в повърнато чат-пат, рошава... какъв ти тук секс? Впоследствие няколко месеца с кила над нормата - и да съм изглеждала секси, не съм се чувствала така със сигурност...
Сега е различно Grinning последните години съм във форма и с по-добро самочувствие от дните след раждането.

# 5
  • Мнения: 453
ПО-малко секси ли сме??


Аз станах по- секси. Преди бях плоска като батерия.

# 6
  • Мнения: 27 524
... вярно ли, че след раждане мъжа гледа с "други очи" на жена си...

Понякога да. Моят не.

# 7
  • Мнения: 1 671
Моят мъж ме гледаше с особено ласкави и внимателни очи.

# 8
  • Мнения: 5 577
Като Бу мисля, разбира се, че се гледа с други очи, поне моя. Вече не съм му само гадже/любовница/съпруга а майка на детето му, което е много много различно (поне в нашето семейство).

И аз гледам на него различно.

Иначе за секса след раждане не ми се говори.  ooooh!


ПО-малко секси ли сме??

След раждане и по време на бременност аз лично не смятам една жена за секси.
Да - само Ирен Онтева беше секси бременна и току-що родила.   Grinning

После нещата се стабилизират, като мине най-голямата олелия и се възстанови половия живот.

# 9
  • Мнения: 5 539
ПО-малко секси ли сме??
Ъм, в упоменатия период - със сигурност. Лично аз първите седмици бях силно недоспала (чак халюцинирах от липса на сън), омазана в повърнато чат-пат, рошава... какъв ти тук секс? Впоследствие няколко месеца с кила над нормата - и да съм изглеждала секси, не съм се чувствала така със сигурност...
Сега е различно Grinning последните години съм във форма и с по-добро самочувствие от дните след раждането.
Важи и за мен 1:1 Peace

# 10
  • Мнения: 5 577
Ъ, какво халюцинирахте бре?

Лилито, ти какво с тоз емотикон "  Peace " - то скоро пак те чака.  Mr. Green Mr. Green Mr. Green hahaha Hug

# 11
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 807
Ми халюцинирах, бе, Верж. От недоспиване. Събуждам се посред нощ - струва ми се, че бебето реве и трябва да го храня. Сядам в леглото, вадя цица, гледам си ръцете - няма бебе. Сръчквам мъжа си и го питам 'Къде е бебето?!', а той - съвършено учуден през сън отговаря - 'Ти би трябвало да знаеш най-добре!'. Бебето, разбира се, си спи в леглото, ни лук яло, ни лук мирисало. Или пък - събуждам се, сядам с провесени краци на леглото, приготвям се да кърмя, ръцете нагласени, всичко ток - само без бебето, което - отново - си спи спокойно. Много бях ошашавена първите седмици, после като взех да се наспивам повече, се оправиха нещата.

# 12
  • Мнения: 185
И след двете раждания бях секси,защото ми пораснаха цици,жалко обаче, че за кратко Mr. GreenИначе и аз като Бу,бях като зомби от недоспиване Shocked

# 13
  • Мнения: 5 539
Ъ, какво халюцинирахте бре?

Лилито, ти какво с тоз емотикон "  Peace " - то скоро пак те чака.  Mr. Green Mr. Green Mr. Green hahaha Hug

Да, ама вече знам какво ме чака Flutter Не е като първия път - да те метнат на дълбокото и да те оставят да се учиш да плуваш.

Не знам дали са халюцинации, ама аз пък сънувах с отворени очи Shocked

# 14
  • Мнения: 5 577
 Shocked Бу, Лилита, плашите ме. Особено Бу.

Общи условия

Активация на акаунт