Неработещите, правите ли разлика в дните?

  • 2 024
  • 45
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 111
Та това ми е въпроса. Аз не работя от 2 години и половина и все още правя разлика. Петък ми е петъчно, разпускащо, приповдигнато настроение. Неделя ми е тъпо, криво и не съм на кеф. А понеделник, например, ми е по-ведро, започва нова седмица, ново начало. Пък едно и също правя всеки ден. Аз ли не съм в ред или има и други?  Rolling Eyes

# 1
  • Мнения: 2 336
Вече ми е все тая кой ден сме - взех да им губя дирята.

# 2
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 513
Всичките до един са ми еднообразни Peace

# 3
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 381
Да - от програмата на ТВ
Обикновенно неделя е много тихо в квартала, все едно всички спят

# 4
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
И аз не работя от горе-долу 3години - дъщеря ми влезе в пубертета и мъжът ми настоя да си стоя вкъщи, а пък и "работехме" за бебе.
Съпругът ми е работохолик и въпреки всичко оценява "професията" ми на "домоуправител". Аз го разсмивам редовно, като в четвъртък, петък започвам да си пея "'I can't wait for the weekend to begin"  Laughing
Иначе не ми е еднообразно, губя сметка на дните  рядко...

Последна редакция: нд, 29 юли 2007, 15:32 от OLYMPIA

# 5
  • Мнения: 343
Точно тази сутрин си изкарах акъла, защото мислех, че е понеделник и съм сама с бебето, а не бях. Mr. Green

# 6
  • Мнения: 9 900
от понеделник до петък не ги различавам; събота и неделя са ми ужасни, защото:
в събота през деня по улиците е пусто, вечер няма място по кръчмите,
в неделя през деня освен че е пусто по улиците, отвсякъде мирише на манджа и имам чувството, че всеки момент ще почне "Всяка неделя" и трябва да си мия косата.

# 7
  • София
  • Мнения: 6 264
в неделя през деня освен че е пусто по улиците, отвсякъде мирише на манджа и имам чувството, че всеки момент ще почне "Всяка неделя" и трябва да си мия косата.

 Joy Joy Joy

Май често губя, водя се по графика на работите на мъжа ми, когато събота или неделя сме тримата заедно за целия ден. През седмицата често не знам кой ден сме, а за уикенда се сещам, когато някой работещ познат се обади да се видим.

# 8
  • Мнения: 14 485
аз ходя на работа и дните ми се сливат ooooh!. е, понякога в петък следобед ми е по-весело, иначе е все една и съща простотия.

# 9
  • Мнения: 185
Не ходя на работа от 2 години и всеки ден ми е един и същ-скучен Tired

# 10
  • Мнения: 727
еееееееееее явно е обща болка това със скуката и еднообразието Rolling Eyes Confused
нашия татко е всеки ден на работаааааааааа Tired
а и като не приеха дребното в яслата Stop,ще се оттече още една година до детската градина ooooh!
Та така де,за мен еври дей е един и същ с леки изключения Wink

# 11
  • Мнения: X
8 години не работя и не ми се сливат дните.От сън да ме бутнеш -ще ти кажа кой ден е.
И не са ми еднообразни. Никак.

# 12
  • Мнения: 6 167
от близо година не работя, да, правя разлика.
това, че не работя, не означава, че обикалям в орбита, денят ми е пълен с достатъчно задачи, за да различавам дните.
както и да е - радвам се, че тоя период приключва.

# 13
  • Мнения: 53
Аз пък съм наопаки-  повече от  2 месеца не съм спирала да работя (3 почивни дни , не последователни..) . И спрях да правя рзлика между дните - все тая петък или неделя... Ехх , иска ми се да съм на онази планета от Пътеводителя, дето беше винаги Събота следобед . Само в един квартал беше Събота Вечер- ако случайно ти доскучае ...

# 14
  • Мнения: 1 299
Аз когато не работя/уча винаги им губя реда на дните.... всички са ми като събота и това е... Сега пак ми се губят....

Общи условия

Активация на акаунт