ЦЕПТЕР

  • 22 624
  • 33
  •   1
Отговори
  • Мнения: 675
Здравейте.Имам голямо желание да си закупя грилера на Цептер.Ще бъда много благодарна ако някой който го ползва ми сподели.Благодаря предварително.

# 1
  • Мнения: 1 883
Какво е това глирер??

# 2
  • Мнения: 1 144
Здравейте, темата е малко старичка, но търсих из форума рецепти за цептер и попаднах на нея. Ако сте си купили грилера, моля споделете впечатления, че и аз се каня. Simple Smile))

# 3
  • Мнения: 13 512
Kакво те интересува за Грилър-а? Имам го от много години- нищо по-различно от обикновен  грилър.
Всъщност- аз понеже считам тенджерите на Цептер на незаслужаващи цената си и нехаресващи ги- няма дачуеш нищо позитивно за тях от мен. Млъквам Laughing

# 4
  • Мнения: 108
ние грилер нямаме, но готвим с цептерски тенджери и сме много доволни

# 5
  • Мнения: 1 144
И аз мисля, че са им надути цените, но това не ми пречи да ги ползвам, вършат работа. По принцип всичко, което се продава по тяхната система е със силно завишени цени, защото на всяко ниво се взима процент от продажбата. Но въпреки това и от Рейнбоу съм доволна, и от Цептер. Имам и други тенджери, но не мога да си кривя душата, тези са по-хубави. Няма значение.

# 6
  • София
  • Мнения: 4 966
Аз мога да кажа,че втори като тяхните ножове-няма. Simple Smile

# 7
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
Аз пък да питам що е това:грилер... Blush

# 8
  • Мнения: 13 512
Аз пък да питам що е това:грилер... Blush
оребрен тиган с две дръжки/ като плитка тенджера/.

# 9
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
А ле ле ,благодаря monda...  bouquet

# 10
  • Мнения: 223
От 12 години ползвам тенджери Цептер и ножовете, и въпросния оребрен тиган. Ползвам и надупчената тенджера за приготвяне на пара. От всичко съм страшно доволна!  Peace
Цената е висока, но смятам, че си заслужава! Никога нищо не ми е загоряло, залепнало, лесно се поддържа и изглеждат вечни!  Peace
За тигана - каренцата стават вкусни, но го няма аромата от истинската скара. Лесно и бързо се приготвя всичко на него, ако това е ефекта, който търсиш!  Grinning

# 11
  • София
  • Мнения: 529
Аз мога да кажа,че втори като тяхните ножове-няма. Simple Smile

Е сега ме хвърли в размисъл.... Имаме комплект ножове в куфар (5 мисля бяха) и дъска... Е няма по-тъпи от тях... Чудех се дали да не ги занеса на точилар даже...
Някак им е дебело острието и нережат хубаво... Сега проверих -на големия нож погледнат отгоре е 2мм дебелината - при вас така ли е?

Сори, че разводнявам темата... Грилер нямам, но от тенджерите съм доволна!

# 12
  • Мнения: 1 144
Я пратете някой сайт с рецепти на Цептер, ако ви е известен. Нещо не мога да открия и си готвя само старите рецепти, защото съм изгубила и книжката. А това за парата пък изобщо не го ползвам, може би само веднъж-два пъти съм гопробвала. Иначе тенджерите - постоянно.

Грилер може би няма да си взема, щом няма вкуса на скарата. И без това у нас скари да искаш, и на ток, и на въглища, и в камината, и във фурната, и на тефлонов тиган, хайде стига толкова скари. Но мога да разгледам нещо ново ако имат в шоурума, че ми се счупи терморелето и без това трябва да ходя дотам. А ползвате ли този капак, универсален, който е за под налягане?

# 13
  • Мнения: 13 512
От 12 години ползвам тенджери Цептер и ножовете, и въпросния оребрен тиган. Ползвам и надупчената тенджера за приготвяне на пара. От всичко съм страшно доволна!  Peace
Цената е висока, но смятам, че си заслужава! Никога нищо не ми е загоряло, залепнало, лесно се поддържа и изглеждат вечни!  Peace
За тигана - каренцата стават вкусни, но го няма аромата от истинската скара. Лесно и бързо се приготвя всичко на него, ако това е ефекта, който търсиш!  Grinning
и ми е загаряло и ми е залепвало, и плота съм си изгаряла. Преди 14 години беше- дойдоха от Гърция да гледат и не вярват, че плотъ може да изгори от тенджера. Е, аз разбира се не им казах, че е Цептер и ми го смениха:-) ..нали все пак е тенджера... а тогава на какви цени бяха плотовете....не ми се иска да се сещам.
Ножовете- имам и много по-хубави. Като един 30 годишен :Престиж"- никога не наточван, ежедневно използван. Само дървената му дръжка, от тъмно кафява, просветля.
Да ме извинят Цептер, ама ...ножовете им стоят в кутията...за какво ли?!

# 14
  • Бургас
  • Мнения: 380
и при мен се е случвало да загаря, но като цяло съм доволна от Цептер съдове, както и от приборите-ползвам ги от 5 години ежедневно. Тук има рецепти-някои съм пробвала, удачни са
http://www.zepter-moscow.ru/info.php?r=recept

Общи условия

Активация на акаунт