Към мамите от Варна...и не само оттам...

  • 1 353
  • 16
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 642
Сигурно ще ви се стори налудничаво, но аз съм потресена...Някъде четох, че във Варна и околностите имало много случаи на откраднати деца. Направо съм се втрещила.... Даже миналата седмица имало в сутрешния блок на Нова ТВ интервю с майки, което аз не съм гледала.
Предстои ни почивка около Варна и аз съм се "психясала" от това. Кажете ми, има ли нещо вярно в тези слухове? Трябва ли да водя децата си на "каишка" до себе си, за да съм спокойна? Направо не ми дава мира тази мисъл...Все пак ще ходим на плаж, на разходки...
Аз и без това все ги водя за ръце, но съм много ужасена.

# 1
  • Варна
  • Мнения: 10 786
Не съм чула такова нещо...  Rolling Eyes

# 2
  • София
  • Мнения: 642
ох, дано да е само слух...

# 3
  • Варна
  • Мнения: 6 865
По ВВС са давали филм за трафик на деца и трафиканта е варненец. Става дума за семейство от малцинствата което се е опитало да продаде 4 годишната си дъщеря. Предполагам това е развихрило въображението ти.
НЕ крадат деца във Варна под път и над път, да не дава Господ де, ама спокойно.
Това обаче не пречи да не си изпускаш децата от поглед защото града е задръстен от туристи, поне на мене ми идва в повече лудницата.
Приятна почивка!

# 4
  • София
  • Мнения: 642
Flash*, благодаря ти! Това ми подейства успокояващо.
Честно казано, преди време имаше и тук някаква тема за това как се крадат деца в София, та затова ме е страх. Дано всичко това са само слухове. Не искам и да си помислям, че може да е истина. Пази Боже!!!

# 5
  • Мнения: 5 246
По Нова тв в "Здравей България" даваха за изчезнали момчета в Добрич, преди години. Но за съжаление, все още не са ги открили, нямат дори следи. Родителите продължават да ги търсят. Мисля, че това говориш. Но и аз съм на мнение, че децата не трябва да се изпускат от очи Rolling Eyes Да пази Господ!

# 6
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Във Варна или не, детето трябва винаги да ти е пред очите Sunglasses

# 7
  • Мнения: 545
Във Варна или не, детето трябва винаги да ти е пред очите Sunglasses
Абсолютно, особено ако има много хора наоколо, като на плажа, басейна, дори по улиците - не бива нито за миг да се изпускат от поглед (поне докато станат на 6-7 г.)

# 8
  • София
  • Мнения: 642
По Нова тв в "Здравей България" даваха за изчезнали момчета в Добрич, преди години. Но за съжаление, все още не са ги открили, нямат дори следи. Родителите продължават да ги търсят. Мисля, че това говориш. Но и аз съм на мнение, че децата не трябва да се изпускат от очи Rolling Eyes Да пази Господ!

Сигурно това е гледала моята позната, която ми пусна мухата... Но аз едва ли не си помислих, че в момента е така. Даже си представях, че могат да ти  вземат детето и от ръцете. #Crazy
Аз иначе съм свикнала все за ръка да ги водя, но ме хваща страх като чуя нещо такова.
 

# 9
  • Варна
  • Мнения: 10 786
Даже си представях, че могат да ти  вземат детето и от ръцете. #Crazy

 

Да бе, да!  hahaha

# 10
  • Мнения: 595
За първи път чувам за откраднати деца тук.

# 11
  • Мнения: 502
Няма нужда от излишна паника. Такова нещо би могло да стане навсякъде, колкото и гадно да звучи. Просто децата не трябва да се изпускат от поглед.

# 12
  • Мнения: 165
Аз стадам от същата болест. Все мисля че ще отвлекът малкия. От града ни изчезнаха близо 30 момичета. Ужас.
Лечението е - детето да ти е пред очите. Като играе аз стоя на една пейка. Знам че тъпо обаче направо се побърквам....

# 13
  • Мнения: 595
didi i dexter   ,от кой град си(сериозно)???
 
 

# 14
  • Мнения: 8 769
Аз също не съм чувала, за Варна специално, но това не пречи и аз да параноясвам. Не ги оставям без надзор и секунда. Умирам от страх. Може да не е много хубаво това, но предпочитам да заложа на сигурно. Независимо дали съм във Варна или някъде другаде.

Общи условия

Активация на акаунт