Кой е най-добрия?

  • 922
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 869
Моля ви да ме насочите кой е най-добрия специалист в София по Фетална морфология.Благодря

# 1
  • Мнения: X
доктор мазнейкова

# 2
  • Мнения: 5 468
Не знам за най-добрия, но мога да ти препоръчам да се свържеш (първо виртуално) с проф. д-р Кременски. Той работи в Майчин дом и отговаря на доста въпроси от този род в клуба на дир.бг, дори има пусната тема... Виж я: http://clubs.dir.bg/showflat.php?Board=budeshtimaiki&Number= … part=all&vc=1. Много е любезен.

# 3
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Бъркаш, Ню.
Кременски разчита резултати от амнио... Изключителен генетик, но не и специалист по фетална морфология.

За Мазнейкова мненията са все повече отрицателни.
Томова и Димитрова, ако не бъркам са добри. Както и Велев от 3-та градска за фетална ехо-кардиография.

# 4
  • Мнения: 5 468
Бъркаш, Ню.
Кременски разчита резултати от амнио... Изключителен генетик, но не и специалист по фетална морфология.
Така ли? ooooh! Извинявам се на Ела тогава за заблудата...
Аз си мислех, че е точно по тази част, като чуя "генетик" и ми се доближава до това, което търси Ела.

# 5
  • Мнения: 526
Доста майчета ходят за ФМ в МЦ Фемина.

# 6
  • Мнения: 1 163
Ели, пратих ти на лични и тука ти пращам нещо надявам се да ти е интересно и полезно.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=114342.0

# 7
  • София
  • Мнения: 4 423
Д-р Марков от Фемина, за мен е най - добрия, позна пола на бебето ми още в 12 седмица и всичко, което каза стана така Peace

# 8
Моля ви,кажете къде се намира тази клиника-Фемина?Не съм от София и не мие ясно????

# 9
# 10
  • Мнения: 502
Аз съм за д-р Марков.Приема във Фемина,иначе работи в Майчин дом.Най-добрият в областта си,а и е специализирал в Белгия 2 години.И не на последно място  ,той е ЧОВЕК.Внимателен,обяснява всичко и не е нервак.Ако се заинтересуваш можеш да си запишеш час във Фемина,ама гледай да е по-рано,че няма места.

Успех ти желая  bouquet

# 11
  • Мнения: 178
И аз съм да Др Марков. Но освен във Фемина той има часове и в АГ център Димитров. Когато аз исках да си запиша час за Др Марков във Фемина ми предложиха след повече от месец, във АГ център Димитров имаше същата седмица.

# 12
  • София
  • Мнения: 6 011
И аз съм била при Д-р Марков на ФМ и откри заболяване на бъбреците на сина ми.Дори премери дефекта до милиметър и когато бебето се роди всичко,което каза той се потвърди.За мен той е най-добрият.

# 13
  • Мнения: 43
Доктор Велев от 3-та градска за фетална ехо-кардиография

Общи условия

Активация на акаунт