идеите на Деби Травис

  • 30 492
  • 255
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 591
не знам дали ще се получи нещо с тази тема, но понеже в една друга се разговорихме за това предаване, та ми / ни хрумна, че бихме могли в отделна тема да обсъждаме различни неща от предаванията й. още повече, че в момента повтарят първи сезон по ТВ7 всеки делничен ден от 13.25  

та добре дошли  Hug
сайтът на предаването

# 1
  • BG
  • Мнения: 793
пу първа  Peace Така ме е яд, че не мога да ги фледам, защото съм на работа  #Cussing out

# 2
  • Мнения: 9 095
разкажете нещо повеече че ми стана интересно Rolling Eyes

# 3
  • Мнения: 2 591
може би наистина трябва да разкажем нещо:

еми това е едно англоезично (не знам дали е английско обаче  Rolling Eyes)предаване, което дават по ТВ7 в неделя към 17 часа /а в момента всеки делничен ден от 13.25 върви повторение на първи сезон/. Предаването се състои в това, че обикновени хора викат екипа на Деби Травис (дизайнер) и правят изненада на любимия си човек, променяйки дадено помещение (стая, килер, баня, мазе) до неузнаваемост. често това е съвсем нормална стая (не рядко доста кичозна), която в последствие става необикновено стилна и изискана.
Винаги има момент на изненада - обикновено майката или съпругата (понякога и приятели го правят за свои близки приятели) са на почивка или на гости за 3 дни и в тези три дни се прави целият ремонт по предварително начертан план!
Интересното е, че показват етапите на самата промяна и обясняват някои трикове - най-често как от нищо да си направиш нещо - как да състариш шкафове, да си направиш небе на тавана, да направиш ефекти по вратите, стените и т.н...

като цяло е много полезно предаване според мен! само дано съм обяснила разбираемо  Rolling Eyes

# 4
  • Мнения: X
Аз съм фенка на Деби Травис.Много оригинални идеи дава.


това беше вместо изтърканото "запис"

# 5
  • София
  • Мнения: 2 160
Аз съм фенка на Деби Травис.Много оригинални идеи дава.


това беше вместо изтърканото "запис"

 newsm10

# 6
  • Мнения: 9 095
може би наистина трябва да разкажем нещо:

еми това е едно англоезично (не знам дали е английско обаче  Rolling Eyes)предаване, което дават по ТВ7 в неделя към 17 часа /а в момента всеки делничен ден от 13.25 върви повторение на първи сезон/. Предаването се състои в това, че обикновени хора викат екипа на Деби Травис (дизайнер) и правят изненада на любимия си човек, променяйки дадено помещение (стая, килер, баня, мазе) до неузнаваемост. често това е съвсем нормална стая (не рядко доста кичозна), която в последствие става необикновено стилна и изискана.
Винаги има момент на изненада - обикновено майката или съпругата (понякога и приятели го правят за свои близки приятели) са на почивка или на гости за 3 дни и в тези три дни се прави целият ремонт по предварително начертан план!
Интересното е, че показват етапите на самата промяна и обясняват някои трикове - най-често как от нищо да си направиш нещо - как да състариш шкафове, да си направиш небе на тавана, да направиш ефекти по вратите, стените и т.н...

като цяло е много полезно предаване според мен! само дано съм обяснила разбираемо  Rolling Eyes

благодаря ти, значи всяка неделя 17ч, запомних Peace

# 7
  • София
  • Мнения: 6 743
За първи път чувам, но ме заинтригува и ще се постарая да го гледам тази неделя  Hug Благодаря   bouquet

# 8
  • Мнения: 2 591
след малко - в 13.25 започва повторението на епизода от неделя, а иначе през работните дни в 13.25 повтарят стари епизоди  Peace

# 9
  • Русе
  • Мнения: 1 155
Само да добавя, че горе е даден сайт на Деби Травис, а това http://www.debbietravisfacelift.com/ е на самото предаване  Peace

Това също вместо запис Simple Smile Радвам се, че schneee се е сетила да пусне такава тема  Hug

# 10
  • Мнения: 1 402
И за съм фенка на Деби Травис Simple Smile, но научих оттук, че в момента всеки ден има епизоди  bouquet
Обаче в днешния нещо се разсеях и не разбрах как състаряваха гредата? newsm78

# 11
  • Мнения: 1 065
Ух, прежалих се да сляза при свекърва ми, за да го гледам- нашия телевизор е стар и не хваща тв7.
Казвам "прежалих се", защото в момента ми е изострено обонянието, а там мирише странно.
Интересно направиха гредите, а и пода в кухнята  Wink
Fancy N, с бледо зелен цвят боядисаха дъските, от които правиха гредите, но не много старателно, не покриваха идеално. Останах с впечатлението, че използваха едни приспособления с гъбички, които преди време се рекламираха по телевизията- тя самата каза, че използвали "кубче", на чиято страна вероятно имаше нещо като гъба, която се напоява с боя. После с пистолет с горещ въздух мина дъските- образуваха се мехури от температурата и като изстинаха ги изстъргаха- получи се частично "паднала" боя. В същото време беше и изсъхнала боята. Отгоре мина с втора боя- млечно бяла, пак без пълно покриване, за да се вижда и от долната боя, и от дървото. Ако някой може да допълни нещо, ще се радвам  Grinning
Сега като разгледах сайта на предаването, виждам, че този епизод е от сезон 4.

Последна редакция: пн, 30 юли 2007, 14:30 от chiges

# 12
  • Мнения: 1 402
chiges, благодаря! Hug  Всъщност съм пропуснала пистолета с горещия въздух. А дали не може да се замести със сешоар newsm78

# 13
  • Мнения: 1 065
Съмнявам се  newsm78. Предната дограма преди да я боядисаме я минахме с такъв пистолет и се получаваха мехури, които обаче изстъргвахме веднага, преди да се втвърдят. Не ми се вярва това да може да го постигне сешоар, просто не развива толкова висока температура.

# 14
  • Мнения: 1 849
Не успях да го гледам цялото предаване но ми се стори, че по-голяма част от мебелите ги изхвърлиха? На мен повече са ми интересни вариантите при които от старите неща правиш нови... Но това с боядисването на пода, все едно е с плочки много ми допадна.

Общи условия

Активация на акаунт