Помощ бременност и съсиреци

  • 14 257
  • 23
  •   1
Отговори
  • Мнения: 82
Здравейте момичета. Бременна съм в 14г.с. и преди няколко дни сутринта като станах да пишкам видях в урината си 2 кръвни съсирека. Отидох веднага при мойта ЖК ,тя ме прегледа каза, че не е от бебето, а най вероятно е от секс. Предписа ми дуфастон и  нош-па и ми каза ако прокървя да започна да ги пия .До тази сутрин всичко беше наред докато станах да пишкам и отново видях 1 малък съсирек. Много съм уплашена и объркана , а и немога да отида в момента при мойта докторка, а и незнам дали тя ще може да види проблема. Ако някое момиче е с моя проблем, или ако някой може да ми препоръча къде да направя спешна консултация , ще съм му безкрайно благодарна. Sad Sad Sad       

# 1
  • Мнения: 4 324
Съвет за лекар не мога да дам, не съм от София.
Аз не разбрах има ли кървене или само съсиреци? Ако е започващ аборт освен съсиреците ще има и кървене.

Обаче ти не чакай и иди на преглед! Задължително!

# 2
  • Мнения: 82
Само съсиреци

# 3
  • Мнения: 1 335
Angelche1, виждам че си от София. Иди в която и да е гинекологична болница на преглед. Не мисля, че някой ще ти откаже. Дребни съсиречета може да са фалшива тревога обаче при мен беше индикатор за отлепване.
По-добре не отлагай. Дано всичко е наред! Praynig
Успех!

# 4
  • Мнения: 51
Задължително посети лекар -гинеколог!!!Всяко кървене си има причина.Кървене имах и при двете си бременности и се оказа ,че имам ниско прикрепена плацента.

# 5
  • Мнения: 82
Отидох на лекар .Гледахме бебето и слава богу то е наред Grinning.Лекарката каза ,че съсиреците най вероятно са от плацентата ,която още не се е вдигнала или от раничката на шииката ,която може да се е разранила при цитонамазката.Предписа ми утрогестан и нош-па за 10 дни .А аз незнам дали да се успокоявам или притеснявам.Нещо не ми стана много ясно какво точно не е наред и доколко е сериозно. Sad

# 6
  • Мнения: 902
Приемай си стриктно лекарствата и лежи. Най-вероятно ще се размине само с уплаха. Grinning
Късмет.

# 7
  • Мнения: 82
Преди 2 дни ми свърши предписанота доза лекарства,а току що видях нов съсирек в урината ми. Мисля ,че ще полудея до утре. Много ме е страх. Sad Sad Sad

# 8
  • Мнения: 1 335
Здравей отново!
При първа възможност пак на лекар! Дотогава лежи и си почивай колкото може повече!
Стискам палци скоро притесненишта ти да свършат и да се радваш спокойно на бременността!
  bouquet

# 9
  • Мнения: 2 423
Дано всичко е наред!  newsm17
Успех fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover

# 10
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Ангелче,как си?

# 11
  • Мнения: 82
Физически съм добре.Но психически съм много притеснена дали всичко е наред.Каня се да отивам на доктор , но се чудя дали мойта докторка може да ми помогне ,тъй като миналия път не ми каза какъв е точно проблема. Ако някой може да ми препоръча лекар от София ,който приема без час.   БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ МОМИЧЕТА ЗА ПОДКРЕПАТА Laughing Laughing

# 12
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Аз не съм от София и не мога да ти препоръчам никой,но се моля всичко при теб да е наред.Опитай се да си спокойна!

# 13
  • Мнения: 82
Ходих на доктор. Слава богу бебето е добре, Laughing но изглежда , че аз получавам контракции и така изхвърлям съсиреци от матката Sad . Лекарката ми изписа утрогестан сутрин 1 орално и вечер едно вагинално и нош-па 2 по 1 за 1 месец. Аз се чудя дали времето и дозата не са твърде много.  Thinking Thinking Thinking

# 14
  • Мнения: 8 242
Не е много. И аз пих за задържане Утрогестан околко месец.. А Но-шпа и Магнерот до края - имах си контракции от 4 месец  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт