Кафява кожа на дупето :(

  • 4 153
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 135
Здравейте, на някой случвало ли му се е? Точно където се сяда на дупето ми стана по-кафява кожата като две кафяви петна.

# 1
  • Мнения: 4 916
Пилинг два пъти седмично трябва да оправи нещата.

# 2
  • Мнения: 1 541
Пилинг два пъти седмично трябва да оправи нещата.

 Peace Ако ти е много нежна кожата се получава понякога, но е лесно за поправяне!

# 3
  • Мнения: 1 952
И как се поправя?

# 4
  • Мнения: 4 916

С пилинг, де.
Същото важи и за загрубяла кожа на лактите и коленете.

# 5
  • Мнения: 135
Благодаря ви?ама специален за тяло ли или може и за лице?

# 6
  • Мнения: 4 916
Този за тяло е с по-едри частици, този за лице е с по-нежна текстура. Ти си избери кой да ползваш. Успех!

п.с.
Аз лично използвам пилинг за лице по цялото тяло.

# 7
  • Мнения: 2 427
Става и с най-обикновено кисе за баня.Тривка или как там му казват вече не знам.От хавлиена материя.Обаче се иска постоянство.Аз се шкуря непрекъснато под душа.Резултата е повече от задоволителен,кожата е лъскава с точно блясък на сатен.На пипане също.Мъжа ми все се чуди какво толкова правя под душа,ама докато мина със всичките гъби,гъбички,пемзи и четки отива един час като нищо.

# 8
  • Мнения: 1 541
Пилингът за лице не е достатъчно "груб" за кожата на тялото.  Гъбката (има такива като ръкавички, които наистина добре ексфолират) е също добър вариант, като за загрубелите части можеш на самата нея да сложиш и малко от гумажа, за да ги оправиш по-бързо. Но не трябва и да прекаляваш де, защото можеш да нараниш кожата и да стане по- зле от преди, произвеждайки повече от нужното клетки, за да се възстанови.

Общи условия

Активация на акаунт