цветна снимка,и изследване на утаика на крьвта.

  • 4 507
  • 33
  •   1
Отговори
  • Мнения: 265
здравейте,отново сьм аз.днес ходих при АГ да го разпитам за прословутата снимка и тои ми каза до края на седмицата да отида да ми вземе крьв от вената за някакво изследване на утаиката на крьвта,или нещо от този сорт.А снимка ще правя на 13.08 2-3 дни след М.Ако някои знае нещо по темата,нека ми отговори.Наистина ли се прави изследване преди цв.снимка и нещо повече да ми кажете за него.Много ще ви вада влагодарна,за отговорите ви.

# 1
  • Мнения: 547
2-3 дни след като е започнала ли или 2-3 дни след като е свършила,т.е. чисти дни.Утайката на кръвта е изследване,което показва дали има някаква инфекциа в организма,но ако само това ще ти изследват мисля че може и с кръв от пръста.И честно казано не ми харесва твоя лекар.

П.П. Не е нужно да пускаш нова тема за всичко което те вълнува.Можеше да продължиш да пишеш за всичко което те интересува в предишната тема за цветната снимка.

# 2
  • Мнения: 265
2-3 дена след като ми свърши М.,ще правя снимката.И аз също не съм много очарована от АГ ми но просто сам от малък град"КАЗАНЛЪК",а единствения в правенето на цв.снимки в околността се намира в СТ.ЗАГОРА.И за това нямам избор.За съжаление незнам нищо за този АГ как работи,добар ли е и т.н.И във връзка с това искам да разбера нещо повече по този въпрос-става въпрос за снимката и за тия изследвания на кръвта преди нея.Силно ме вълнува това,тъи като от доста време имам провлеми с забременяването,при мн.лекари съм ходила мн.лекарства съм изспила.И вече незнам на кой лекар да вярвам и на кой не.А за темата незнаех че може да пиша в старата.Тъй като бях писала  и преди това че сам нова в форумите,за първи рат ми е.Моля да ме извините.

# 3
  • Мнения: 7 718
Преди цветна снимна се прави ППК и утайка, за да се изключат възпаления. Ако имаш някакво течение уведоми лекаря си.
Пиши в една и съща тема, ние ще ти отговаряме.

# 4
на мен лично ми изследваха и микробиология, хламидии, ПКК, за да си сигурни, че няма да се вкара нещо с контраста . цветната снимка не боли и минава бързо, успех и добри резултати. Wink

# 5
  • Мнения: 265
Извинете ме,сигурно ще ви се сторя много неука,но това ПКК нищо не ми говори.Моля обяснете ми го като на  newsm78.Има и още нещо което не вях споменала,просто ми излезе от главата.АГ което ще ми прави снимката,ми каза че той ще ми взима кръв и то от вената.Това възможно ли е?Тои може ли да ми я вземе,след като е просто АГ?А някакви проби от урина вземат ли се защото вече ми писна само да ходя напразно и да ме връщат?Много ви благодаря че ми споделя те.Незнам без вас какво щях да правя.

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
ПКК-пълна кръвна картина.На другите въпроси не мога да ти отговоря.

# 7
  • Мнения: 265
Цеци все пак ти благодаря bowuuв момента всяка информация ще ми бъде от полза. Hug

# 8
Цеци ти е отговорила, а за самите изследвания - аз лично ги правих в специализирана лаборатория предния ден и на следващия ги занесох в Шейново където правих снимката. Най-добре попитай за всичко което те мъчи доктора си и му обясни, че си притеснена за да не те разкарава. спокойно всичко е леко. Peace

# 9
  • Мнения: 1 053
само знам че ПКК и задалжително изледване за хламидия...

# 10
  • Мнения: 265
Здравейте,преди малко се върнах от СТ.ЗАГОРА където най накрая си ги направих.Сега само ще чакам за резултатите който ще въдат готови другата сряда и после ако няма проблем ще си направя снимката и да видем и тя какво ще покаже и след нея ще вида как ще се развият събитията,за да разбера какво ми е и как да се лекувам ако провлема не е сериозен.Това е до този момент.Ще пиша др.седмица какво е станало.

# 11
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Дано всичко е наред.Успех ти желая!

# 12
  • Мнения: 265
Цецинка чул те господ.Благодаря за пожеланието.Успех във всичко ти желая Praynig

# 13
  • Мнения: 1 868
И от мен успех ,ще чакам добри вести.

# 14
  • Мнения: 265
Искренно се надявам всичко да е наред и да нямам усложения.motoneti едно голямо благодаря и на теб.Много съм благодарна на вас на съветите ви.И страшно много на пожеланията ви към мен. Hug

Общи условия

Активация на акаунт