Къде се намира плажът Кабакум във Варна?

  • 19 001
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 299
Или по точно искам да посетя заведението Totally Romantic, което се намира там.
Изобщо не познавам Варна, така че моля дайте за стартова точка някое по известно място...катедралата например.

# 1
  • Мнения: 397
Прочети тази статия, там пише къде е. Много е близко до Варна, по пътя за "Константин и Елена"
http://www.dnevnik.bg/show/?storyid=353672

# 2
  • Мнения: 1 299
Явно ще разпитвам най-вече за хотел "Журналист", по вероятно да стигна до кафето  Laughing

# 3
  • Мнения: 2 839
След Константин и Елена е. Съвсем малко преди Златните. На 13-14км. северно от Варна.
Не знам как по-точно да го обясня  Rolling Eyes

# 4
  • София
  • Мнения: 1 450
А има ли от пътя някаква индикация - табела, хотел? Нещо като ориентир?

# 5
  • Мнения: 172
Здрасти,
до Кабакум се стига: тръгваш от Варна посока Златните, след отбивката за Гранд хотел Варна следва отбивка в дясно , има малка табела стрелка с надпис Хотел Магнолиа. Тръгваш по тази отбивка и караш само направо около 2-3 км и ще стигнеш до Журналист, а плажа е точно под него /завой на дясно преди станцията/. Заведението не знам кое е точно, ако е едно със завески и легла се сещам. Успех и приятно прекарване.

Последна редакция: вт, 31 юли 2007, 14:02 от Palatina

# 6
  • Мнения: 1 299
Palatina , много благодаря за подробното разяснение, няма начин така да не го намерим  Peace

Значи то това не било плаж на Варна, а извън града  ooooh!

# 7
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Айде стига с тоз плаж на Кабакум, де. Искам и аз спокойствие.  Laughing

Посоката вече я разбра. След отбивката следваш табела за х-л Ной.

# 8
  • Мнения: 1 299
Намерих го плажа, слязох до него с един лифт, много беше приятно.  И заведението посетих - прекрасно е  Heart Eyes И самият плаж много ми хареса - няма много народ, не е целият зает с чадъри, имаше много българи - писнало ми е само от чужденци да съм заобиколена както е на Златните. Изобщо препоръчвам ви го  Peace

Общи условия

Активация на акаунт