Служебна бележка за в детската градина-образец

  • 24 335
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 77
 newsm78Имате ли представа как се пише служебна бележка за детската градина.Трябва да представя такава,в която да пише,че през август неможем да ползваме отпуск двамата с мъжа ми,та детето да го приемат в сборна група(дежурна).Моля дайте ми някакъв образец Praynig Praynig Praynig

# 1
  • Мнения: 100
Рикар,може да представлява нещо подобно:

                                   СЛУЖЕБНА БЕЛЕЖКА
издадена от ЕТ/ЕООД/"еди какво си"(пишеш работодател)
 Отдолу следва текстът:
Настоящата се издава на(пишеш си трите имена),назначен/а на длъжност"еди каква си" във фирма(или предприятие)"еди кое си",за да послужи като потвърждение на това,че в периода(тук пишеш от дата -до дата) лицето ще изпълнява обичайните си трудови задължения.
  Отдолу пишеш:
 Управител/Президент/:имена,подпис и печат на ф-мата

Нещо такова....,но според мен работодателят ти ще се справи най-добре със съдържанието.Все пак той ще се подписва и до някъде зависи от него.Не би трябвало да ти отказва,з/то издаването на такава бележка не му коства нищо друго освен малко мастило и лист хартия.Това е.Дано съм била полезна.

# 2
  • Мнения: 77
Благодаря ти много baraborka  newsm20

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
До къде стигнахме да носим бележки за да посешщават децата ни детска градина.....Защо само в София е така през лятото?

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 903
Е това вече е върха.
В градината ме накараха да попълня декларация, че детето остава и през лятото в градина понеже със съпруга ми работим и ще можем да полваме отпуск чак след 15 септември.

# 5
  • Мнения: 4 841
 #Crazy Егати, на нас нищо такова не са ни искали. Още през май месец бяха пуснали един списък с месеците, и всеки си отбелязваше кога детето ще ходи и кога не, но без никакви обяснения повече, само - ще ходи, няма да ходи. И никой не се е интересувал от причините ЗАЩО ще ходи...
Да не би да е някакво престараване на местно ниво  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт