Помагайте! Не яде, не пие, не суче .. и има разтройство..

  • 434
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 8 242
Ей тая комбинация не съм вярвала, че ще ми се случи  Rolling Eyes Извинявам се, че съм подробна, но наистина съм се притеснила доста  Sad
От 2 дни Тони отказва да яде манджи, кремчета, плодове.. абе всичко що е с лъжица и с пръсти. С една дума ВСИЧКО. Като види лъжицата почва да пищи и да се дере от рев. Ако се опитам да му дам парченце с пръст или той да си вземе - пак никакъв шанс. Ако случайно му го вкарам в устата - плюе и пак рев.
С пиенето по същия начин, ама това е от днеска - пийва точно по 2-3 глътки вода и пак започва да пищи и да бута шишето ooooh! Чашата само я ближе и хапе (а може да пие от чаша) и всичката вода се излизва по врата му. Сокове не ще и да чуе (не харесваше и преди).
И най-странния ми проблем - както се будеше по 20-30 пъти на нощ (специално съм ги броила  Crazy) - снощи се размърда, размрънка - дадох му цица, ей като писна това дете. Само близна и пощуря от рев. Само дето това му е (и на мен) единствения познат начин за приспиване. Носихме се, пяхме, играхме, какво ли не, мазах го с квото се сетя, давах капки заколики, бе цяла аптека - не ще и не ще. А го сложа в поза за кърмене - рев и писъци. Айде по едно време реши, че ще се кротне - но не, че ще суче - лапа зърното, държи го в устата, близна 2-3 пъти и пусна. Пак дадох - пак така. Айде наново рев.. Ходихме 3 пъти с колата на разходка да се приспиваме..
Новото двайсе - яко разтройство от днес.
Почти не е пишкал (не сме с памперс и имам съвсем точна представа колко е, или по-скоро НЕ е).
Постоянно е нервен, реве, пищи, засинява се чак. После се успокоява и се хили все едно нищо не е било. Един е отпуснат такъв, но пак щурее.
Нямам идея вече какво става. А на всичкото отгоре сме в Бургас - утре съм засилила мъжо да си ходим, че не издържам вече тъй  Tired
Идеи? Отсвирва ли ме вече? Стачка ли прави? Как да го накарам да сложи нещо в устата?
На всичкото отгоре нямам помпа под ръка, а ръчно нищо не излиза.. Почва да ми стават гърдите на камъни и май ще си имам и с това проблеми.
Уф, ужас.. Помагайте, че съм се побъркала с туй чудо  Confused

# 1
  • Германия
  • Мнения: 8 084
Зъб? Нещо друго болезнено в устата или гърлото? Това пък да отказва всичко не е нормално, няма ли там лекар под ръка?  Thinking
Дано се оправи по-скоро детето, че ужас за него, но и ужас за теб Rolling Eyes Аз не вярвам да е стачка, щом отказва всякаква храна. newsm78 Да не е вирус някакъв? Thinking

# 2
  • Мнения: X
Провери ли за надут венец-вие май сте вече на по-интересно никнещите зъби.......?!?!?
И само като хипотеза,но аз съм имала подобен случай със Сами,като ми дойде за сефте редовния МЦ......но цедях и давах с шише....след два такива месеца и спря цирка/ама нямаше разстройство/

Ако стане много напечено-звънкай....няма проблем по-кое време е.....

# 3
  • Мнения: 5 500
И на мен на зъб ми прилича newsm78 в подобна ситуация сме. От 4 дни разтройство, по 4 пъти на ден, венците ще се пръснат, крив ужасно, но поне само суче. Той и без това само суче, давала съм коричка хляб, но сега и нея не ще!
Т има ли?

# 4
  • Мнения: 8 242
Няма температура.
Не знам дали са зъби - досега не ми е правил такива номера - като никнеха отказваше всичко, освен циицте.
НИКОГА не ми е правил такива номера нощем, спящ. Ей това ме учудва най-много  newsm78 Предната вечер пак си се събуди 10тина пъти и нямаше проблем. Снощи от раз каза НЕ.
Любе, почти съм сигурна, че няма да съане с шише - колкото пъти съм пробвала да дам нещо в шише, чаша, сламка или каквото там, различно от вода, толкова пъти ме е наплювал с нещото без да иска да го пие  Crazy Другото кофти, че не мога да цедя..
Почнах да го ровя одеве в устата да гледам за венци, афти и не знам още какво, ама са такива писъци и бой. Нищо интересно не видях  Rolling Eyes
На лекар ще го заведа, но съм много скептично настроена към лекарските особи, та не знам какво ще ми помогнат.. Особено пък с кърменето - най-много да ми се изсмее или възмути..
Сега спи и го чакам да ревне след малко, да видим какво ще се правим  ooooh!

# 5
  • Мнения: 4 242
Не чакай, ами направо изцеди капчица мляко на устничките и потъркай зърно, дано засуче на сън. Важното е да влиза нещо в стомахчето, особено в тези жеги. Имала съм периоди когато сме обръщали деня в нощ, но после всичко си идва на мястото. Опитай да огледаш все пак за млечница. Щях да спомена и ангина, но тя винаги е съпроводена с Т, така че отпада.

# 6
  • Мнения: 8 242
Мери, и туй го пробвах - като усети нещо, че има на устата почва да пищи и да се бърше  Shocked И с лъжичка пробвах кърма - пак не ще. Гърдата само като я доближа и я подуши започва да реве.
Напредъка е, че пи 20 мл. вода снощи, а вчера за целия ден толкова му се събираше  Tired
След малко отиваме на лекар тука да видим, и си хващаме пътя за Пловдив.
Освен всичко друго, май се е отбил - ей така от раз. Чак акъла ми не го побира как стана  newsm78
Дано му няма нищо сериозно, че ще ме побърка с това "нищо не искам"  Rolling Eyes

# 7
  • Мнения: 1 081
Духи, моят Мартин прави така като му се възпалят ушите-при него минава без Т, единственият симптом е, че отказва храна, вода, кърма, всичко...И разстройство няколко пъти. А при него често се случва, че по морето много духа и от вятъра му се зачервяват ушите. Ама ти си пази гърдите, че такъв пристрастен цоцльо от раз да се отбие  newsm78

Дано всичко да се оправи бързо, че да не си прекъсвате почивката:)

Общи условия

Активация на акаунт