Обеца на пъпа при бременност.......след това???

  • 607
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 25
Имам обеца  на пъпа от около 3 год.но съм бременна и се наложи да я махна.В момента дупката ми се струва по голяма и не ми харесва.Чувала съм че зарастват бързо.Ако има мами който могат да споделят с мен.

# 1
  • Мнения: 1 541
В чужбина се продават спец. обеци за пъпчета при бременни!  Peace Купи си такава и изобщо няма да се налага да я махаш.

# 2
  • Мнения: 7 186
Моята си я носих почти до края и сега пак съм с нея. Дупката ми се беше разширила малко от разтягането, но постепенно се сви.
По принцип не е хубаво да я носиш до края. Вземи си силиконова обеца за бременни или по- дебел хирургичен конец, който да носиш, за да запазиш канала.

# 3
  • Мнения: 765
Аз моята я махнах веднага след като забременях , а 3 месеца след раждането си я сложих без проблем - без да съм ползвала временна и не се беше запушила  Grinning .

# 4
  • Мнения: 5 103
Аз моята я махнах веднага след като забременях , а 3 месеца след раждането си я сложих без проблем - без да съм ползвала временна и не се беше запушила  Grinning .
Peace

# 5
  • Мнения: 1 317
Моята сама падна, изгубих я миналата година на морето и реших да не си слагам нова. Сега гледам, че дупката още не е зарастнала и май ще ходя да си купя  и да се накича  Simple Smile

# 6
  • София
  • Мнения: 1 231
Носих я докато беше възможно....поразширила се беше дупката наистина, но известно време след раждането се нормализираха нещата. Сложих си обицата обратно почти веднага след като родих.

Общи условия

Активация на акаунт