Мъже с косми по краката

  • 13 585
  • 127
  •   1
Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Не мога да ви опише вчера какво видях - мъж с космати крака  Shocked Млад около 35г, хубав, интелигентен човек не го бях виждала по къси панталони   Ми че те толкова дълги, че чорапогащник мога да си оплета. Или аз не съм в ред или изоставам с тенденциите . Като го питах защо ходи космат ( все пак сме приятели, но  дълго време не го бях виждала) ми отговори, че никога не ги е махал  #Crazy  Жена с космати крака  приемам, но мъж  Confused
Какво ви е мнението за такива мъже? Мен много ме отблъскват , не разбират ли, че изглеждат нечистоплътни. Ужас , дано този е единствения, защото ако всички мъже са космати направо не знам. Тази вчерашна гледка ми е още пред очите и снощи сънувах кошмар. Те едни дълги, рунтави   Sick
Приемате ли такова нещо?

# 1
  • София
  • Мнения: 3 797
Сега остава да кажеш и че не е бил лакиран и без гланц на устните и направо  Sick Sick Sick

# 2
  • Мнения: 990
Сега остава да кажеш и че не е бил лакиран и без гланц на устните и направо  Sick Sick Sick
Joy Joy Joy
 
Жена с космати крака  приемам, но мъж  Confused
Стига бе  Shocked. Наистина ли този вариант е по-приемлив  Sick

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
 
Жена с космати крака  приемам, но мъж  Confused
Стига бе  Shocked. Наистина ли този вариант е по-приемлив  Sick
Да, повечето жени са зиморничави, а космите топлят особено зимата ако не са те аз ще умра от студ

# 4
  • Мнения: 2 631
Горгона Медуза се бъзика нещо с нас  hahaha или ..... знам ли и аз  newsm78
Аз пък не харесвам мъж без косми на краката!!!  Mr. Green  Twisted Evil

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Горгона Медуза се бъзика нещо с нас  hahaha или ..... знам ли и аз  newsm78
По-сериозна никога не съм била Tired

# 6
  • Мнения: 27 524
Жена с космати крака  приемам, но мъж  Confused

Ама ти сериозно ли или нещо аз не разбирам? Значи днес вече е по-нормално жената да е Мата-Космата, но мъжа не, така ли?  #Crazy #Crazy #Crazy

Не знам кой какво ще каже, но аз лично ненавиждам мъже голи охлюви  Sick , направо ме е гнус. Обичам да са космати и толкоз  Crossing Arms

# 7
  • Мнения: X
Това е в отговор на темата - "жена с косми по краката", предполагам, но  все пак да кажа, че ...аз много обичам мъжките косми, навсякъде;) Embarassed Embarassed Embarassed

# 8
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
 Shocked
Значи на мъжете им е позволено да са космати, а не жените не

# 9
  • Мнения: 526
Стига бе!
Ако мъжо си опоска краката(слабините си обезкосмява,но там е друго),сериозно ще се замисля дали нещо не е сгазил лука...с някой колега.
Не ми е приятно да гледам много космати мъже-примерно да извират изпод тениската или ризата като буйно черно валмо,с яко космати гърбове,крака и ръце.Обаче за нормално,т.е.умерено окосмен мъж,не съм на мнение,че е задължително да се обезкосмява.

# 10
  • Мнения: 648
     Аз пък се погнусих от един приятел, много под 35 г., на който му бяха наболи обръснатите косми по гърдите Sick
     Не ми се връзва мъж, който е епилиран като голо пиле Stop

# 11
  • DE
  • Мнения: 967
Еее, чак пък толкова. За мен е нормално един мъж да има косми по краката. Това не е нормално за жена!!!
Амчи мъжете като почнат да си махат всички косми по тялото, ние какво да правим?

# 12
  • Мнения: 22 432
Явно след темата за женските косми по краката, минахме и на мъжките.

Аз пък не харесвам мъж без косми на краката - освен ако естествено няма такива.
Да ми се разхожда някой като ущипано пиле и да ми прилича на гей - не благодаря.

# 13
  • Мнения: 22 432
Shocked
Значи на мъжете им е позволено да са космати, а не жените не

Какво значи позволено?
Като не ти харесва някой не го гледаш и толкова. От гаджето си може да изискваш каквото ти хрумне. Но да се чудиш на останалите мъже, ми се струва глупаво. Всеки си има разбиране за собственото тяло и за това какво да прави с него.

# 14
  • Мнения: 5 393
Темата е майтап, разбира се.

За мъжете е нормално да са космати.Мишниците и слабините може да ги обезкосмяват, но цялото тяло....струва ми се прекалено.

Общи условия

Активация на акаунт