Проф. или Доц.гинеколог-Варна

  • 2 863
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 24
Здравейте, мами!
Дойде и моя ред да пиша във форума, а не само да чета ценните ви напътствия. Спешно се нуждая от препоръка на акушер-гинеколог във Варна.Прочетох тематата във форума, но искам да е професор или доцент, който може да ме приеме до 1седмица, на частен преглед, паричките нямат значение.
Благодаря ви предварително!!

# 1
Сещам се единствено за Маркова и Козовски-баща.И двамата работят в АГ-болница Варна, Маркова-  и в Майчин дом.Имаше и един професор Арнаудов, само като име съм го чувала, нямам никаква друга информация.

# 2
  • Мнения: 585
Сещам се че в клиника Темелков преглежда доц., Цветков но нямам представа добър лекар ли е и  с какви случаи се занимава , имаше отзиви във форума за него потърси , мисля че бяха положителни отзивите.

# 3
  • Мнения: 274
Аз ходих при доц. Цветков в Темелков. Приема понеделник след обяд там. Иначе и в АГ работи. Мога да ти дам телефони за връзка и на двете места. Много е внимателен, търпелив, изслушва и обяснява всичко. След това от бивша акушерка в АГ разбрах, че наистина е много добър диагностик.

# 4
  • Мнения: 24
Ще съм мн. благодарна, ако ми дадете координатите на доц. Цветков. Аз звънях в Майчин дом, но доц.Маркова има свободни часове чак за 4.09. Късничко ми е тогава.Благодаря ви

# 5
  • Мнения: 274
Тел. в клиника Темелков 600 126, от там ще ти дадат час (но само в понеделник е там). В АГ мога да ти дам на рецепция ли е и аз незнам какво е. От там ще ти дадат информация кога и в кой кабинет можеш да го намериш. Ето 61 37 98. До колкото знам в сряда е от 14 часа там. Успех и дано всичко е наред!  Peace

# 6
  • Мнения: 2 922
Доц. Янева - работи в Майчин Дом.

Общи условия

Активация на акаунт