Нещо за напълняване?

  • 14 292
  • 20
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6 583
Здравейте !
Дайте съвет МОЛЯ ВИ, как да напълнея!След като родих започнах да свалям, но стигнах до 47 кг., което е твърде малко за 165 см.
Правих си хормонални изследвания, пълна кръвна картина -всичко е в норма.Докито казва, че това е от недоспиване и грийите покрай малката и да пия Центрум.
Чувала съм за бире мая, пчелно млечице , но ще Ви бъда благодарна , ако споделите изпитано средство, от което сте доволни.Вече съм се отчаяла, приличам на вейка Cry

# 1
  • Мнения: 9 074
Единственото ефикасно нещо, което е и здравословно, е правилен хранителен режим.
Тук можеш да пуснеш тема, модераторите са професионалисти в сферата си : http://spidersport.com/forum/viewforum.php?f=6

# 2
  • Мнения: 728
При моята племеница беше същото,но когато си прави ПКК я накараха да изследва и В12,оказа се,че този витамин е намалял по време на бременноста и се наложе да и бият инжекции с него,а също така и предписаха ампули с пчелно млечице и след 2 мес. започна да качва .

# 3
  • Мнения: 9 074
Да, всъщност наистина е важно да се изследват витамините - Натрий, Калций и Калий (не съм сигурна за последното), когато има такова ниско тегло. Може и още да има, ама не съм сигурна и по-добре да не пиша.

# 4
  • Мнения: 6 583
Благодаря Ви мимичета!На мен ми пуснаха ПКК, но нямам спомен за В12, да са ми правили, но знам , че химоглубина ми беше в норма.Ако има проблем с В12, дали няма да си покаже при химугобина?

# 5
  • Мнения: 9 074
В ПКК не влизат витамините, май.
Трябва отделно да се пуснат...

# 6
  • Мнения: 183
Ох, и аз имам същия проблем ooooh!.Родих преди близо година и без никакви усилия отслабнах и продължавам.След първото раждане пак беше така около 49кг съм и съм висока 165см.Храня се уж нормално ,всичко ,което ми се дояде ,не се ограничавам ,ама и на сила да се храня не става.Ще следя темата с интерес ,аз не съм си правила изследвания,все не остава време,но май трябва newsm78.

# 7
  • Мнения: 6 583
Стеф, ти се оказа права!Към ПКК не влизат витамините!Искрено ти БЛАГОДАРЯ за инфото! HugПрmama-lo еди малко се обадик на докито да го питам и той каза, че не влизат витамините!Само се питам защо след като той е запознат с проблема ми, не ме насочи за В12!
Убедих се , че трябва да 1/2 доктор едва ли не , за да си наясно със здравословното си състояние!И май не трябва да се осланяме много-много на личните лекари, при тях всичко е на конвейр!

mama-lo , и аз родих преди 1 година .22.08.2006.И аз се храня уж нормално, но ето че имам проблем с теглото.Не е зле да се пуснат някои изследвания, за да сме наясно поне какво да правим.Не трябва да се оставяме на течението и на немърливостта на някои докита(не се отнася за взички)!

# 8
  • Мнения: 9 074
Желая ти успех!
изследванията стават бързо, стига после да има кой да ги интерпретира - в смисъл, сигурно ще си пише референтни стойности и сама можеш да видиш дали си в или извън тях, но лекар трябва да погледне, ако случайно си извън границите и да се види къде е проблемът.
 Hug

# 9
  • Мнения: 728
В12 не се прави по здравна каса и затова лекарите не го пускат,а от хемогл.не винаги се разбира за липсата на някои от витамините.За В12 знам,че изсл.струва около 15лв.и доколкото съм запозната не се прави във всички лаборатории

# 10
  • Мнения: 6 583
Аз съм ор Плевен и се обадих на всички лаборатории-никъде не се правят тъка изследвания на В12 ConfusedЯвно , ще трябва да ходя до София!
Отново ГОЛЯМО БЛАГОДАРЯ на всички момичета за жремето, което отделихте , за да ми отговорите! Hug

# 11
  • Мнения: 9 074
На Б12 не правят, ама на други витамини (те се наричат електролити май) трябва да правят..?
Виж тук за пример: http://pisanec.com/inval.php?tip=analys

# 12
  • Мнения: 728
В Плевен в ин витро центъра в лаборат.трябва да може да ти вземат кръв и те да я пратят в София,защото в Пловдив така направиха.

# 13
  • Мнения: 9 074
По принцип я има тази услуга с куриера - взимат ти кръв, после по куриер я пращаш до някоа голяма лаборатория. С плащането не знам как се процедира точно Thinking
А че от Пловдив са пратили кръв до София - това с каква цел е било, за изследване на какво? така се прави само с пробите за имунологични и генетични изследвания, и то пак не е задължително, защото вече и тук се правят..

# 14
  • Мнения: 178
Момичета,ще следя темата,защото аз родих преди две години,и при ръст 164 см съм вече 44кг.С мъжа ми сами си гледаме децата,ходя на работа,безкрайна умора и недоспиване.Не съм си правила никакви изследвания,не че се оправдавам с липса на време,но и аз се чудя какво да пия.Ще съм благодарна да споделите как се справяте с проблема.  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт