Болка в гърдата (11 месеца кърмене)

  • 517
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 255
Кърмя 11 месеца, проблеми с гърдите не съм имала освен в самото начало, когато заради повторна операция и упойка проспах дълго и гърдите ми станаха твърди на бучки, но тогава се оправих за едно денонощие с цеденето и топли компресове. А сега трети ден ме боли едната гърда от външната страна, доста силна болка усещам на пипане и когато мърдам с ръката. Епицентъра на болката е сякаш най-отгоре, на 5 см от подмишницата. На пипане не откривам големи буци, но има няколко малки топченца с размера на леща. Няколко пъти ме болеше по подобен начин в различни области на гърдите след като моето щураво дете ми забиваше един лакът или коляно там, но обикновено след първия ден болката намаляваше, а сега вече три дни няма промяна, а и не се сещам да ме е удрял там, макар че може би просто не помня. Отделно имам и температура от 37 до 38,5, но тя пак започна един ден по-рано преди да усетя болката. Така че съм объркана... От вчера вечерта се цедя и предлагам тази гърда на малкия по-често, но май ефект няма.
Мисълта ми е да питам, дали това все пак ви прилича на запушени канали или не?

# 1
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 785
Прилича, да. Третирай като запушени канали - затопляне, масаж, изпразване, почивка. Температурата сваляй, ако стане много висока.

Общи условия

Активация на акаунт