Ползвали ли сте тези бебешки бански?

  • 1 305
  • 19
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 752
Чудя се има ли смисъл от тях и дали си заслужават парите ето ги http://www.bambinomio.com/v06/prd/swp.cgi

# 1
  • Мнения: 932
Ами според мен са наложителни,ако детенце е още с памперси или не искаш да го пускаш голо по пясъка.Защото обикновените памперси ще натежат ужасно от водата и най-вече-няма да задържат.Ние купихме за морето.Не сме ги позлвали още,но съм сигурност ще ги слагаме.

# 2
  • Мнения: 994
Аз съм ползвала подобни на Pampers. И според мен са задължителни, най-вече за басейн, ако детето носи все още памперси.

# 3
  • Мнения: 872
Аз съм ползвала памперс гащи, не бяха кой знае колко по-скъпи от обикновенните памперси.Не задържат вода като обикновенните памперси. На мен ми бяха много удобни.Малко по трудно се намират ,но поне спестяват конфузни ситуации.

# 4
  • Мнения: 2 807
Това не са бански, а памперси, ако не се лъжа, де  Wink

Да, мисля да купя няколко такива за бебето, т.к. скоро отиваме на море, а обикновените памперси пропускат откъм крачетата.
Виждала съм такива и на Pampers и на Libero.
Малко по-скъпи са от обикновените, но си струва.

Взела съм му обаче и бански, мисля с тях да е във водата и във надуваемите басейни, които ще си носим.
През другото време - с обикновени или с показаните от теб памперси. 

Приятни и весели игри във водата ви желая!  Hug

# 5
  • Мнения: 1 041
Не съм позвала за малкия, но тази година мисля да купя за морето. Според мен са удачни, ако детето все още е с памперс, а и така няма да е по голо дупе на пясъка Peace

# 6
  • Мнения: 307
А къде се продават тези памперс гащи и въпросните бански, за които пита авторката?
Благодаря  Hug

# 7
  • Мнения: 4 496
Не съм ползвала,но доста добре изглеждат. Grinning

# 8
  • Мнения: 24 467
Планирала съм такава покупка за морето, тъй като сме на 1 г. и 3 месеца и сме още с памперси. Отзивите са положителни, питала съм още през пролеттта.

# 9
  • София
  • Мнения: 752
Аз сега ги поръчах в shop.danet.bg обадих се и по телефона и ми казаха че са за многократна употреба, а не като памперсите. Иначе ето тук има списък на магазините в които се продават http://www.bambinomio.com/v06/buy/stk.cgi (най-късно утре ще ги взема от danet и като ги видя ще кажа как ми се струват)

# 10
  • София
  • Мнения: 676
Миналата година купих пампперс-бански за еднократна употреба. Единичната цена беше 0.50лв. Издържали до 2 часа на вода. Почти не съм ги ползвала. Детенцето беше голичко.

# 11
  • Мнения: 234
Да. Купих ги миналата година. Слагала съм му ги на басейн. "Беля" не е ставала, така че гаранция не давам  Grinning. Но според мен вършат работа.

# 12
  • София
  • Мнения: 679
От две години сме с тези бански, не мога да се оплача тази година купих на каката по-големия размер, а за бебето останаха по-малките. Слагаме ги преди да ги пусна в басейна да не стане издънка, единствения им недостатък е че много трудно съхнат защото са от двоен плат за да задържа разните му екстри. Иначе са страхотни.

# 13
  • Мнения: 1 172
Да, такъв бански ползва вече втора година. Недостатък е, че бавно съхне, наистина. И е малко "тумбест" - като памперсче, не като стандартен бански Simple Smile
И при нас не е имало издънки и не мога да потвърдя неговата ефикасност. Но пък и обикновен бански за толкова малък размер - за дете 10-12кг - не съм срещала, така че докато намерим друг и този му става, ще си кара с него - и по морета, и по басейни.

# 14
  • Мнения: 3 042
Виждала съм такива и на Pampers и на Libero.
Малко по-скъпи са от обикновените, но си струва.

Памперс гащи има и на Хъджис и още куп други фирми, но те нямат нищо общо с памперс банският. Те са си просто памперс, но направен като гащи. Wink

Тези на Банбино мио са подходящи за басейн/море, но аз не можах да намеря размера на Злати миналата година и за това не съм ги ползвала. Виждала съм ги само и мисля, че ще вършат добра работа.

А къде се продават тези памперс гащи и въпросните бански, за които пита авторката?
Благодаря  Hug

Ето списък с магазини, в който може да ги намериш. http://www.nn-bg.com/bg/shops.html

Общи условия

Активация на акаунт