Лозенец ; )

  • 975
  • 11
  •   1
Отговори
 Искам да ви попитам дали си заслужава да се почива там и на какво разстояние е селцето от Китен и  Приморско ?  Embarassed

# 1
  • София
  • Мнения: 3 099
То вече няма значение къде си! Всички са там някъде - между строежите!

# 2
Мисълта ми е , че приятели ще ходят в Приморско и исках да знам дали са близо двата курорта : ) затова питам  Blush

# 3
  • София
  • Мнения: 3 099
Мисълта ми е , че приятели ще ходят в Приморско и исках да знам дали са близо двата курорта : ) затова питам  Blush


Да. Много близо. 15-тина км.

# 4
# 5
  • out of space
  • Мнения: 8 569
Плажът не е много читав, но в Лозенец има добри попадения като кръчми....тук-таме...

# 6
  • Мнения: 918
Хубаво място, но не и в момента(мое виждане). Хубаво е май, юни или септември, когато я няма тълпата.

# 7
  • Мнения: 3 423
Плажът не е много читав, но в Лозенец има добри попадения като кръчми....тук-таме...
А, има едно малко ВИП-плажче
с едно чудновато заведенийце
отгоре. Денонощно да си там.

# 8
  • Мнения: 871
А, има едно малко ВИП-плажче
с едно чудновато заведенийце
отгоре. Денонощно да си там.

 smile3521 Само дето не е много ВИП вече...Много муцуни го надушиха и сега целият силикон на София е там Crossing Arms

# 9
  • Мнения: 1 470
    Децата ми ще са там на лагер...Дали поне за тях ще е добре?!Ние мислим накрая да минем от там да ги вземем,но търсим тихи кътчета,защото сме с мъниче,дали там все още се намира някое закътано заливче?!

# 10
  • France
  • Мнения: 726
Закътано е на нудисткия плаж. Ако ти се ходи...

# 11
  • София
  • Мнения: 15 198
В понеделник се върнах от Лозенец. В сравнение с Приморско и Китен-например, там е пълно спокойствие. Има хора, но няма усещане за мачкаща навалица. Няма строежи. Тихо е. За мен е чудесно място за почивка с деца.
От плажовете нямам впечатления. Ние ходехме на плажа на ММЦ.

Общи условия

Активация на акаунт