Ябълков оцет - вреди?

  • 11 380
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 17
Прочетох една стара тема за ябълковия оцет ( http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=94913.0 ), но никъде не видях нещо за евентуални противопоказания, чувала съм, че не трябва да се смесва с кофеин, например, защото могат да се образуват ракови клетки, ако някой зане нещо по въпроса ще ви бъда много благодарна да споделите

# 1
  • София
  • Мнения: 3 328
Не знам за смесването, но и в чист вид може да докара дупка в стомаха.

# 2
  • Мнения: 1 454
Оцета разтваря калция!Ако накиснеш едно яйце в чаша с оцет, то на другата сутрин например, черупката му просто ще се е стопила и ще е останало само с меката си ципичка.Ако пък накиснеш една пилешка кост - от бутчето например, в един момент ще можеш да я вържеш на възел!Те това е!Вероятно ще ти отнеме и калция, който приемаш с храната!

не знам как ти звучи...на таблетки може  и да е хубаво, но...ако се включат мацките от темата за неефикасните продукти за отслабване ще те откажат

 Flutter съжелявам

# 3
  • Мнения: 6 958
Не се връзвай на това  newsm11

# 4
  • Мнения: 1 669
Ох, вие ме притеснихте, точно днес си купих на капсули Пу - Ер - Чай + Ябълков оцет на NATURPHARMA. Купих го именно защото вчера срещнах една приятелка, която не бях виждала известно време и се смаях - тя беше наддала след раждането, а сега 8 кг за един месец надолу - онемях  Shocked
Изчетох и предната тема, и като че ли малко се притесних... Ще пия няколко дена, пък ще видим какъв е резултата... newsm78

# 5
  • Мнения: 288
    Аз имам колит, и язвичка на дванадесетопръстника. Пих около месец Ябълков оцет+ Пу-Ер-Чай и нищо не ми стана, но и нямаше кой знае какъв ефект като свалени килограми. Все пак реших да не рискувам и сега си взех Ябълков оцет и пектин на хапченца на Healti - отново нямам киселини или някакви други неразположения. Преди години съм си правила домашен и го пиех с мед и се чувствах перфектно. Пробвай го, ако не ти понася, спираш веднага. Според мен на никого  не е навредил много- най-много да получиш киселини.

# 6
  • Мнения: 4 678
Не очаквайте чудеса от хранителните добавки Peace
Те помагат около 15-25%  bouquet

# 7
  • София
  • Мнения: 35 817
От оцета ' изтъняват' червата.
Преди 10-на години, се засилих и аз да си купувам от нашата аптека, но шефката на аптеката беше там и ме спря с аргумента че в Китай е имало смъртни случаи от тези таблетки, а нашите взели да ги внасят  тук /нищо че и тя ги предлагаше/.
От тогава много ме е страх от китайски продукти - дори когато си купуваш пчелно млечице по 1 час немога да реша коя кутия да взема- ако се предлага от повече от 1 фирма.
А веднъж на Шишман имаше 6 вида и с коренно различни цени от 3 до 8 лева.
Та за оцета - според мен не опитвай има и по-добри начини да се отслабне /спри например сладкото/

# 8
  • Мнения: 27 524
Всяка киселина не е добре да се консумира чиста и неразредена, разбира се, че е вредна за вътрешните органи и може да навлече сериозни проблеми.
По моите знания ябълковият оцет не служи първо за отслабване, а първо и основно за прочистване на кръвта и артериите. Приема се сутрин на гладно с топла вода и лъжичка мед.
Знам, че пилотите пият сутрин същото, но с лимон, което вече е за отслабване.

Общи условия

Активация на акаунт