Носите ли ги на ръце

  • 1 981
  • 56
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 238
А по принцип вървят ли децата ви много без да мрънкат че са изморени?
Моята си пада доста мързеливичка и често се налага да я нося, а кръстът така да ме болииииииииии..........

# 1
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=210489.0

Нося я, ако бързам. Още не се е усетила да иска да я нося.

# 2
  • София
  • Мнения: 6 999
Нося я често и с удоволствие, но за не по-дълго от 20-30 метра. Примерно от входа до колата или от колата до градината или от банята до стаята й...

Тази вечер поиска да я нося, че се била изморила/не повече от 50 метра извярвяни/ .Rolling Eyes Съгласих се, но при условие, че после тя ме поноси малко, защото и аз се изморявам...  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 3
  • Мнения: 3 367
не,тежат ми; с малечко минавам 30ина крачки колкото да се забудалка,после си ходи,не мога,много са големи вече..

# 4
  • usa
  • Мнения: 2 113
тц. носила съм ги най-много до година и половина, после отказвам, този кръст ще ми трябва за цял живот.баща си изнудваха до 4 годишна възраст, малкият даже още успява чат-пат да му се качи на конче, и те много добре разбираха при кого им минава номера - като са само с мен прекосяваха километри и гък не казваха, като се случваше баща им с нас, се изморяваха на осмата крачка...

# 5
  • Мнения: 1 230
Нося. Още не ходи, но се гърчи и вика в количката. Та сега хем нося, хем бутам... Ама си ми харесва  Mr. Green

# 6
  • Мнения: 7 821
Не. Когато големия беше на тази вълна бях бременна с малкия и не трябваше да вдигам тежко, а когато малкия стигна до там вече бях с две деца с малка разлика, така че и него не го огря. Баща им беше по-склонен, но и той не прекаляваше.

# 7
  • София
  • Мнения: 3 421
  Не съм ги носила, но те си усещаха къде минава номера и увисваха на гащите на баща си и той ги носеше.
  Като цяло децата не са мрънкали много, но се е случвало и то не в бебешка възраст, а като 3 годишни- миналата година малкият няколко пъти да ме изнудва да го нося до 4-тият етаж(нямаме асансьор) и тогаза забраних на мъжът ми да го носи повече(защото често имаше - умори ли се тати, айде на самолет-носи го перпендикулярно и се качват по стълбите), защото после ми мрънка на мен, а аз нямам сили.

# 8
  • Мнения: 1 426
Да, до към 3-4 годишна възраст доста често, после - ако например сме се прибирали късно вечер от гости и детето е полузаспало.

# 9
  • Мнения: 6 390
нося като се наложи

# 10
  • Варна
  • Мнения: 2 378
Малкият се опитва повече да ни действа по този параграф. Започва да виси като маймунка на баща си и вика "уи-уи" (да го вземат). Той го носи по-често, аз не толкова-тежи ми, но е толкова хубаво някой път да си го гушнеш и да си полегне на рамото ти. Навън-не.

# 11
  • Мнения: 3 456
За носене навън много рядко и то обикновено има такива претенции към баща си Mr. Green или , ако нещо не й е добре. Иначе в къщи самата аз обичам да си нося по малко (за да усетя близо, защото тя иначе не е много, много по гушкането). Най- много обичам вечер след баня , когато е по хавлийка, ей така мокричка и чистичка, още миришеща на бебешко сапунче да си взема и да я занеса до нейната стая Laughing

# 12
  • Мнения: 4 621
Понякога, когато се наложи Peace

# 13
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
Нося рядко, ако мнооого настоява. Тя се пробва по-често, но й казвам, че съм изморена и не мога или че са ми заети ръцете (в повечето случаи наистина са, тя си повлича хиляда играчки навън). Ако и тогава продължи да реве, я взимам за 20тина метра, повече не мога да издържа.
Когато вали, също я пренасям понякога, защото дебне локвите да джапа.

# 14
  • София
  • Мнения: 2 845
за да не ми се налага да си нося детето от умора и мързел, винаги съм избирала маршрута и дълготата му според силите на детето - разбира се за определената възраст, на която е бил

Общи условия

Активация на акаунт