от къде да поръчам бъгстър

  • 1 892
  • 24
  •   1
Отговори
  • Мнения: 335
Кажете ми от къде да си поръчам тази количка http://www.buggy.de/english/buggster.php?farbe=cr
четох доста от това което е писано за количката,но как точно да я поръчам,а ако някой иска може и да се комбинираме,че въобще не съм наясно кк точно ще стане. newsm78

# 1
  • Мнения: 1 298
Tydy тази количка се продава във Варна.Цената и е 650лв.
Една приятелка си я купи от магазинтам,но кой точно  Thinking  ако те устройва цената ще разбера и ще ти пиша  Wink

# 2
  • Мнения: 2 663
Аз моята си я купих от Премама

# 3
  • Мнения: 335
Рени,много ще съм ти благодарна,ако ми кажеш от къде.
 konstans ,знаеш ли дали ги имат,или трябва да се поръча.И сега като вече я карате ще споделиш ли какви са и недостатъците,ако има такива. Grinning

# 4
  • Мнения: 2 663
За софийския магазин със сигурност знам, че чакаха да получат с новата стока, която вече е пристигнала, но за Варна нямам идея.
Имам я вече 3 месеца и след други 2 колички, с ръка на сърцето мога да кажа, че тази няма недостатъци.Лека, адски маневрена, достатъчен багажник, 2 положения на гръбчето, перфектни гуми(което ме изненада, защото не са големи), лесно се сгъва и разгъва, борд, дъждобрана е с подвижен прозорец и т.н. имам приятелка със същата(тя си я купи преди мен) и нейното мнение е същото като моето.Предполагам, че ще се включи да потвърди.

# 5
  • Мнения: 335
благодаря ти konstans  за изчерпателния отговор.ште изчакам още няколко мнения и до два три дни ще реша какво да правя.

# 6
  • Мнения: 2 663
И моя бъгстър пристигна  след голямо чакане. Не мога да му се нарадвам. Засега добре се представя, нямам никакви забележки. Супер удобна (и за бебо и за бутащия), лека и красива количка. Зимата също ще ми е удобно с нея - зимния чувал е много широк и дълъг, с махаща се подплата , което е удобно за ползване и в по-топли дни. Дъждобрана приляга идеално, има си и прозорче за бърз достъп до бебето и проветрение.
Количката се сгъва супер лесно и бързо, сгъната е малка. Дори големия ми син се чувства удобно и нашироко в нея.
За мен това е идеалната лятна количка.

Eто още едно мнение за Бъгстъра, копнах го от темата "Удобна лятна количка-има ли такава???"

# 7
  • Мнения: 335
благодаря ти отново konstans,аз по принцип сега ползвам пег перего ариа,но ми омръзна нещо и искам да я сменя,иначе съм доволна и от нея,но много ме изнервя това,че не се регулира за крачетата и когато спи краката стърчат във въздуха.А само да те питам колко килограма е горе долу .

# 8
  • Мнения: 1 298
Бъгстъра е 5кг
Иначе за ариата и аз се засилих да я купувам,но това да спи малчо и да му висят крачката  Naughty
Утре ще ти пиша за магазина  Hug

# 9
  • Мнения: 129
Премама Варна очаква да получи тази количка през август. Повече информация мога да ви дам до петък. http://www.premaman.com/wapr/ml/cat_index.jsp?aref=0027683

# 10
  • Мнения: 335
premaman_varna  ще чакам информация от вас  до петък Grinning  интересуваме цената,какви цветове ще има и ще чакам да пишите,когато я получите.Количката,която показвате е без борд на снимката,интересуваме дали има борд или няма.

Рени благодаря ти  bouquet,а ариата наистина е страхотна,особено след спидито,която на мене не ми беше въобще удобна.но и ариата си има недостатъци ,ходя с една подложка в количката и когато заспи  я подпъхвам под крачетата,за да не висят.

Последна редакция: ср, 01 авг 2007, 22:54 от tydy

# 11
  • Мнения: 2 039
premaman_varna  ще чакам информация от вас  до петък Grinning  интересуваме цената,какви цветове ще има и ще чакам да пишите,когато я получите.А това Бъгстър ли е или е бритакс newsm78,което показвате в сайта.
Рени благодаря ти  bouquet,а ариата наистина е страхотна,особено след спидито,която на мене не ми беше въобще удобна.но и ариата си има недостатъци ,ходя с една подложка в количката и когато заспи  я подпъхвам под крачетата,за да не висят.
Сори за спама,но не се стърпявам!Къде и какви крака висят  Shocked Детето ми всеки ден спи в Ариата и се чувства отлично,нищо не му виси  Mr. Green
Иначе бъгстърът е чуден на вид,не съм го бутала.Но би ми било интересно да науча повече за него  Peace

# 12
  • Мнения: 2 663
Снимката е такава, има си борд, но не се вижда, иначе се мести на горе и на долу и може да се маха.Аз като купувах моята можеха да ми доставят само кафява, но цвета е много готин , противно на очакванията ми

# 13
  • Мнения: 335
premaman_varna ,моля ви  дайте ми някакъв телефонен номер за връзка.

# 14
  • Мнения: 1 298
Да,същият е магазина.Успех в избора!

Общи условия

Активация на акаунт