Да си направим закована тема с инфо

  • 844
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 655
По повод зачестилите въпроси за предписания по нета, питания от сорта 'това лекува ли се с хомеопатия', самопредписанията, предписанията от ГП-та знайни и незнайни на хомеопатични лекарства, 'лекуването' на колики с хамомила и липсата на информираност за основните неща за хомеопатията, предлагам да си направим тема с информация за всички тези неща, която да се закове най-горе в този клуб. Така ще се спести много работа на хората, отговарящи в този клуб, многократното повтаряне на едно и също.
Ако сте съгласни, ще се наема да посъбера инфо, като за начало на една такава тема. Темата е най-добре да не е за дебати, а само с информация. Как мислите?

# 1
  • Мнения: 1 655
По повод зачестилите въпроси за съвети за предписания по нета, питания от сорта 'това лекува ли се с хомеопатия', самопредписанията, предписанията от ГП-та знайни и незнайни на хомеопатични лекарства, 'лекуването' на колики с хамомила и липсата на информираност за основните неща за хомеопатията, предлагам да си направим тема с информация за всички тези неща, която да се закове най-горе в този клуб. Така ще се спести много работа на хората, отговарящи в този клуб, многократното повтаряне на едно и също.
Ако сте съгласни, ще се наема да посъбера инфо, като за начало на една такава тема. Темата е най-добре да не е за дебати, а само с информация. Как мислите?

# 2
  • Мнения: 1 655
Дублирала съм без да искам темата. Моля тази някой модератор да я изтрие!

# 3
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
 Аз съм за! Давай, започвай и останалите ще се включваме след теб.  Peace

# 4
  • Мнения: 175
И аз ще се включа доколкото мога    Peace   

# 5
  • Мнения: 10
И аз съм съгласна ,нека важната информация да е събрана на едно място ,за да не се повтарят излишно едни и същи неща .

# 6
  • Мнения: 2 660
И аз съм за. Има доста въпроси, които се повтарят.

# 7
  • Мнения: 1 737
Много хубаво!!!    bouquet

Аз съм фен на този сайт, давам го на всеки, който ми задава лаишки въпроси на лични, което е почти всеки ден, може да се публикува в темата, или да се копира от него информация:
http://homeopathia.hit.bg/sto_e.htm

# 8
  • Мнения: 1 655
Всъщност част от представянето на хомеопатията в първия пост в закованата тема е от този сайт. Може би трябваше да дам източника, но тъй като сглобих от тук-там, оплетох конците кое от къде съм взела. Ще го сложа като линк сайта.
Допълвайте към закованата тема, когато срещнете нещо полезно!

Общи условия

Активация на акаунт