почивка по брошура от пощата

  • 654
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 229
някой ходил ли е на почивка , по  едни брошурки пускат ги по пощите организират се в събота и неделя, с включен обяд и подарък, цените са много ниски обикновенно 6,99  незнам дали обясних добре, това което ме притеснява е че се плаща няколко дни предварително и ако няма достатъчно желаещи за мястото където искаш да отидеш си запапазваш възможността да си избереш друго.

# 1
  • София
  • Мнения: 580
Да една колежка най-редовно ходи и е много доволна.

# 2
  • Мнения: 2 197
Ние сме ходили няколко пъти. Идеята е, че трябва да изтърпиш преди обяда една рекламна презентация на някакви магнитни одеяла, което не те задължава естествено да ги купуваш (но винаги има балъци, те затова се организират). По принцип за един човек можеш да "резервираш" място като изпратиш бланката по пощата, а после да платиш в автобуса. Аз така правех - изпращам две бланки с двете имена и плащам на място. Това е за BEC International. Има мисля още една фирма със същста дейност, но те рядко пускат листовки. Аз лично съм много доволна, местата са интереснии ако не ти е досаднна 1-часовата пресентация определено е много изгодно предложение.

# 3
  • Мнения: 393
Миналата седмица се излъгахме според мен си беше излъгация, първо моя балък купи от тия магнитни постелки  #2gunfire второ презентацията е повече от час, обяда не е лош, подарък има да, но посещението на забележителностите е под час и ходят предимно разни пенсии които могат да те изкарат извън релси много бързо в автобуса пеят надвикват се абе не ми допадна. Целта е да си на презентацията и там седиш мълчиш и слушаш, а екскурзията (посещението на забележителности) я претупват. За резервацията няма проблеми ние платихме седмица по рано за 4 човека и не сме имали проблем с това. За цената не е лошо стига да имаш здрави нерви да изтърпиш презентацията и да можеш да изтраеш пенсиите които са по зле от децата  hahaha

Общи условия

Активация на акаунт