А манипулирате ли децата си?

  • 627
  • 8
  •   1
Отговори
Въпроса ми е дали манипулирате децата си,ако раzбира се сте в ло6и отно6ения със свекърва си..Като намример временна zабрана да вижда детето ви.

# 1
  • Мнения: X
Не съм в цветущи отношения със свекърва ми, но никога не съм й забранявала да вижда децата.Та тя им е баба!Все едно ,ако мъжът ми не се разбира с майка ми да й забрани да ги вижда.
Много тъпо. Дори и през ум не ми е минало.

# 2
  • Мнения: 3 521

И на мен...не мисля, че бих използвала детето/цата, за да си изглаждам отношенията с някой.

Ако стане някакъв СУПЕР проблем бих прекъснала отношенията на цялото семейство с въпросната персона, но тогава не става въпрос за манипулация, а за тотално "скъсване" между две семейства. Peace

# 3
  • София
  • Мнения: 819
Детето/децата в никакъв случай не бива да са буфер за взаимоотношенията в семейството, няма значение дали между майката и свекървата или майката и бащата. Peace

# 4
  • София
  • Мнения: 392
Дори и да не се манипулират директно,те обикновено усещат отношението на майката и заемат нейната позиция.

# 5
Не ги манипулирам,zа6тото са съвсем мъни4ки,но не давам на свекърва ми да вижда децата пове4е,по простата при4ина,4е не си мерси прикаzките пред мен и всяко не6о си има граници.Не може преz двете бременности веднъж да не ми се обади да ме попита как съм или бъде6ите тогава внуци,а след като родих веднага се прислам4и,а не само това.Запо4на с акълите как да се гледат,какво да ядат и как да не ги глеzя..Е,нямат ли някой хора грам съвест..А това,4е дълги години ме мраzеха и се надяваха да не се оженя zа сина им,е zа друга тема ве4е.

# 6
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
не била съм ,но не прекъсна детето да вижда баба си!не манипулирам в този слу4ай, тя сама си преценява! ако тръгне да говори лошо за мене, може и да размисля!

# 7
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 366
Ами според мен не е правилно Peace,достатъчно е снахата да се държи по-резерве,а не детето да плаща

# 8
  • Мнения: 32
Ами според мен не е правилно Peace,достатъчно е снахата да се държи по-резерве,а не детето да плаща

А ако детето не е било желано от нея?И от нежелана майка,тогава? Flutter

Общи условия

Активация на акаунт